Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będę zaczynał 3 rok studiów związanych z matematyką stosowaną. Profil praktyczny więc potrzebuje 960h praktyk xD.

Do rzeczy dostałem staż dość dużej firmie informatycznej, jest mi tam dobrze, super atmosfera, koduje ile chce itp. no lubię to max od dzieciaka lubiłem.

Na profil praktyczny poszedłem, bo mówię oo ostatni semestr nic tylko praktyki będę miał. Więc poszedłem.

Jednakże od października będę musiał wrócić na uczelnię zostanie mi jeszcze co najmniej 3 miesiące tego stażu. Więc będę musiał pogodzić staż i studia. Po zakończeniu stażu mam pewne zatrudnienie.

Co więcej moja wspaniała uczelnia ma takie wymagania co do odbycia praktyki, że nie chce mi go zaliczyć. Multum dokumentów do wypełnienia, że ta firma na pewno mi ich nie uzupełni.

Więc najprawdopodobniej będę musiał zrezygnować z tamtej firmy co jest mi dobrze i pójść do byle jakiej zaprzyjaźnionej z uczelnią, żeby odbyć praktyki ;)

Moje pytanie jest takie warto rzuć te studia w #!$%@??

Gdzie mi się to przyda? Tak czy siak nigdzie nie będę chciał pracować oprócz tematów związanych z informatyką. A ta firma naprawdę jest to moja "przepustka".

Lub przepisać się do normalnej uczelni. Nie wiem jakie jest wasze zdanie?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cc3f0dc1aeabaedad9ab47
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziomek, po prostu uzupelniasz te papiery, dajesz szefowi do przejrzenia / akceptacji i idziesz po podpisy do HRu, czy kto tam u Ciebie podpisuje. Przy okazji - jeżeli firma nie ułatwi Ci skończenia studiów ( w sensie czasu i miejsca na zajęcia) to masz dwie opcje - zmiana firmy (xD) albo przejście na tej samej uczelni na zaoczne. Zdecydowanie rekomenduje opcje #1 ;)
UśmiechniętyKonserwator: Dasz radę poprosić o uzupełnienie dokumentów, no bez przesady. Jak mi u it na matematyce ma nie przejść? Przesadzasz.

Przemecz się rok łącząc pracę ze studiami, magisterkę zrób weekendowo. Tak, kiedyś możesz się zderzyć ze ścianą nie mając mgr, zwłaszcza starając się o stanowiska kierownicze. Nie, jak zrobisz przerwę na studia nie wrócisz.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri