Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno eee rzecz... My w kraju lubimy polemikie, my lubimy eee dyskutować, ale panowie powiedźcie mi po co wy eee się tak pod...niecacie, że na Ło? Łotwie jakyś klub wydał ponad eee milion euro na pilkarza. Przecież to są grosze. Co takiego Mateusz? Że polskie kluby tyle nie wydają? Ale Mati, jaki ja mam na to eee wpływ? Panowie, my ciągle narzekamy, że polske kluby źle wydają pieniądze, co jest nieprawdą... Oczywiście, że źle wydają, ale problem polskiej ligi jest inny. Oczywiście, teraz będzie że Boniek to, Boniek eee tamto, a ja wam panowie przypomnę, że dzięki reformom które żeśmy eee wprowadzili jak żem przez 9 lat był prezesem Pe Zet Pe eee eN, to się wypromowali tacy zawodnicy jak Moder, Kamiński, Świerczok... Poza tym ja wam jako wiceprezydent UEFA muszę powiedzieć, wy nie eee deprecjonujcie Łotwy. My w UEFA wykonaliśmy wiele pracy, by rozwinąć futbol na peryferiach kontynentu. Co takego Tomeczku? Ale jak, że to jest eee kompromitacja polskiej piłki? Co? Że odwracam kooota? A od czego niby? Co takiego? Że jako jedyny eee selekcjoner po wojnie żem prze...grał z Łotwo? Może eee dlatego, że Łotwa uzyskała niepodległość kedy? Po rozpadzie ZSRR, brawo Romku. Dodam tylko skromnie, żem eee miał w tym swój udział.

#mecz #kanalbekowy
Pobierz
źródło: comment_1657546899x7TO3qsQDZM8REaylSgLmj.jpg
  • 5