Wpis z mikrobloga

Nie próbowałam tego sposobu, ale z tego co sprawdziłam to przez bankowość elektroniczna po zakończeniu lokaty mogę tylko mieć te środki zwrócone na to indeksowane konto oszczędnościowe (nie da rady wpisać zewnątrznego konta). W necie pisze, żeby do nich dzwonić jak chce się zmienić sposób jak ma się zakończyć lokata - może jakoś na infolinii można wpisać inny numer konta lub przy zrywaniu lokaty? Próbujesz i dasz znać ( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieczony-ziemniaczek: hej, mam trzy pytanka.

1.Czy długość lokaty ma znaczenie tzn. mogę zerwać lokatę na przykład po jednym dniu?
2. Ile dni roboczych zeszło zanim kasa pojawiła się na tym drugim koncie w innym banku?
3. Czy przy składaniu wniosku o lokatę można było wpisać inny rachunek niż IKO z Toyoty?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@icecron: 1. Zakładałem lokatę 3-dniową bo nie wiedziałem czy zerwanie nie zdyskwalifikuje mnie.

2. Drugie konto to też konto w toyota banku więc nastąpiło to natychmiastowo. Od roku mam u nich moto konto, pół roku temu dodatkowo otworzyłem iko.

3. Jak wyżej, zakładałem lokatę z pieniędzy z iko z dyspozycją wypłaty środków po okresie lokaty na zwykle konto ale też prowadzone przez toyota bank.