Wpis z mikrobloga

polscy nacjonaliści (i nie tylko polscy) walczą na Ukrainie wbrew lewackiemu pierd***niu:


@Gorth: Skąd pomysł, że to polscy nacjonaliści? Przez to, że robią sobie zdjęcia z flagą Polski? XD

TO JA JESTEM POLSKIM NACJONALISTĄ BO W DOWODZIE MAM FLAGĘ POLSKI
  • Odpowiedz
@Reezu: @SmakoszKotow: latały po internecie, nawet tutaj na wykopie, zdjęcia Polaków na Ukrainie z symbolami Falangi. Środowiska narodowe są mocno podzielone w sprawie pomagania Ukraincom, chodzi oczywiście o kwestię historyczne.
  • Odpowiedz
@biendolka: kwa jaka logika. Czyli setki innych co się nie znakują bo nie mają takich ideologii to lewactwo? Czyli lewactwo wygrywa wojnę, koniec dyskusji. Poziom argumentacji tymi fotkami
  • Odpowiedz
@nyanian co? XD nic takiego nie napisałem, ale jeżeli ktoś nosi symbol polskich nacjonalistów na mundurze to jest 99% szans na to że jednak jest polskim nacjonalistą xD
  • Odpowiedz
zdjęcia Polaków na Ukrainie z symbolami Falangi.


@Heroina340: No dobra, ale to garstka, bo póki co większość prawicowców jest i tak przeciwna pomagania Ukrainie, właśnie przez wspomniany przez Ciebie Wołyń.

może przez to, że mają naszywki z falangą i flagą Polski? Albo bandany z orłem


@biendolka: Bandany z orłem i flaga Polski to nie jest nacjonalizm xD

Żołnierze polscy jak i z innych państw działający w lidze cudzoziemskiej mają swoje
  • Odpowiedz