Wpis z mikrobloga

Definicja słowa #samotnosc jest totalnie czymś innym dla obu płci. Typowa laska, która użala się nad swoim losem, dostaje dziennie tyle atencji, ile ja nie dostałem przez całe życie. Podejrzewam, że gdyby dać doświadczyć dziewczynie prawdziwej typowo męskiej samotności, w której miesiącami nie masz się do kogo odezwać, a jedyne osoby jakie spotykasz, mają cię w dupie i tylko cię wykorzystują do boostowania własnego ego.... raczej 99,9% takich lasek albo skończyłaby na linie, albo w psychiatryku. Typowa #p0lka narzeka na swój los, bo ma zaledwie 3 koleżanki i 5ciu kolegów, 10ciu simpów i 50ciu stulejarzy z Badoo xdddd. To pomyśl sobie, jak musi wyglądać świat, gdzie nie masz przy sobie dosłownie nikogo.
#przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
@jlidor: Dodał bym tylko pętle #!$%@?, atencja napędza ego, a rosnące ego napędza jeszcze większa potrzebę atencji i oto karuzela #!$%@? się kręci, a stulejarze dorzucający do pieca to powinni na ciężkie roboty do rosji trafić.
  • Odpowiedz
@jlidor: ilez to ja znalem lasek, ktore narzekaly na samotnosc, na to, ze sa stare i nikt ich nie chce, a pozniej sie okazywalo, ze jakby tylko chcialy to by mogly codziennie #!$%@? sie z innym xd
po prostu chad nie chcial sie #!$%@? wiec smuteczek i depresja, przeciez one sie nie zniżą do poziomu jakiegos 6/10 jak same są 5/10
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@jlidor: no i to jest jeden z powodów, dla których to proporcja ludzi popełniających samobójstwa wynosi 85:15 na "korzyść" mężczyzn. Do tego presja społeczna, brak jakiegokolwiek wsparcia, zlewające facetów sądy rodzinne i elo, pozostaje tylko rozpędzić się passatem na wiejskiej drodze do 200 i #!$%@?ć w drzewo ¯\_(ツ)_/¯
Dlatego trzeba się zmienić i zwyczajnie olać baby, a skupić się na swoich zainteresowaniach. A reszta niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
to nie danie dupy na kilku pierwszych spotkaniach


@suche_gacie: teraz na wypoku panuje moda że sypialnia jak najszybciej, najlepiej na maksymalnie drugim spotkaniu bo trzeba sprawdzić czy jest dopasowanie. Olać całą resztę innych ważniejszych spraw które są dla budowania relacji długoterminowej istotne. Najważniejsza jest sypialnia pomimo tego że dopasowanie pod tym kątem przychodzi z czasem i w miarę poznawania siebie i swoich ciał.
  • Odpowiedz