Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest tu ktoś niezadowolony z życia i odważył się to zmienić? Skończyłam studia trochę na siłę, bo zaczęłam to już skończę, a i rodzice ciągle wypominali ile kasy tracą na moje studia, żeby mnie utrzymać. Teraz jestem sobie 26-letnią sprzedawczynią leków w aptece i ciągle wraca pomysł pójścia na stomatologię, na którą chciałam iść pierwotnie. Jest ktoś kto się podjął takiego wyzwania ? Skończyłabym mając 31/32 lata... Czy to szalony pomysł?
#stomatologia #studia #studbaza #przegryw
  • 21
@martifarti: jeśli Ci to jakoś pomoże, to ja do tej pory nie zaspokoiłam do końca ambicji moich rodziców, co mój tata wypomina mi notorycznie, za to zrobiłam ile się dało dla siebie i swojego zadowolenia. Wyszłam na tym o wiele lepiej, niż gdybym nadal ich słuchała
@martifarti: jeżeli już teraz czujesz że praca w aptece nie jest dla ciebie to z czasem będzie tylko gorzej, wiem po sobie. Po licencjacie też od razu poszłam do pracy ale medycyna ciągle nie dawała mi spokoju i właśnie w wieku 26 lat powiedziałam sobie, że jak nie spróbuje to będę wypominać sobie do końca życia wypominać. Teraz już połowa za mną i jakoś leci ( ͡º ͜ʖ͡