Wpis z mikrobloga

Nie mogę zasnąć. #!$%@? wszystko zaczęło się mi składać w całość!

Najpierw Prezes Grubas wyssał Jajora z pieniędzy za mieszkanie oraz kazał trzymać gębę krótko, bo ma na niego niezłe brudy nagrane.

Dziś natomiast #!$%@? został przewieziony do Białegostoku, gdyż prawa i licencję do niego na jakiś czas wykupił Pato-Tato który jak wiemy był w Grecji więc ma "pieniążki" i nie oszczędza na realizowaniu swoich marzeń. Dziś chciał realizować kolejne.

W lesie zwierzynieckim miała dziś odbyć się orgia pod batutą wspomnianego Cowieka Maupy, dwóch innych uczestników już było gotowych z fujarami w rękach m.in 70-letni Wojtek, a drugi Wojtek miał być lada moment podstawiony. Kleosiński małpolud chwalił się, że TYLKO ON wie o planach, nikt więcej. Ale sprawa się rypła bo ktoś wywąchał plan (prawdopodobnie zbrojne ramie BIO przy prawnym wsparciu kancelarii Kononowicz & Kolega) i Pato musiał improwizować i zawijać się podskokach na Kleosin. Stąd więc film, że niby pedryle się walą.

I teraz mogę iść spać. De besta jak to się mówi na dzień dzisiejszy i tu tego.

#kononowicz #patostreamy
  • 10
kazał trzymać gębę krótko, bo ma na niego niezłe brudy nagrane.


@OnKujajor91: Jakie brudy ten troglodyta może mieć nagrane na Majora? Suchodolski powie, że to fiksja i komputerowo przerabiają