Wpis z mikrobloga

Po evencie na chłodno ta karta miała wszystko co potrzeba do frików:

- nienawidzony przez 90% hali Kapela
- ciekawostkę Bombardiera (taki chłop zawsze wzbudzi zainteresowanie, niezależnie z kim się bije)
- ochroniarza z Tindera, w #!$%@? niesiedzących w temacie freak fightow osób, przez film Netflixa wie kto to
- zryty narkotykami Soroko
- Tyburski co się umie bić, ale jest atencjuszem przez co w #!$%@? osob go nie lubi (taki idealny heel z WWE XD)
- Bagieta, którego pokochał YT i Twitter, dobry zadymiarz, dużo nie kosztuje, a zrobił giga zainteresowanie wśród osób interesujących się Twitchem/Youtubem, i śledzącym Ebe Ebe.
- ogólnie starcia duży vs mały,
- dużo pojedynków w K1 (dla mnie dla frików to lepsze niż MMA)
- dobry sportowy Main Event, gdzie przynajmniej jeden z zawodników zajebiscie dymi zawsze, lick my klapek - mam tu na myśli, że takie powinny być main eventy, popularne osoby co coś umieją, patrz Don Diego vs Załęcki. Chodzi, żeby był sport i interesujące osoby. Żadnych Mańkowskich z Gamrotem w grapplingu XDD
- ciekawa walka kobiet (w końcu jakieś zakończenie przed czasem, brawo!)

Natomiast wiadomo, że ta gala nie sprzeda tyle PPV co Fame MMA (Tromba, Xayoo, Nitro) czy High League (Natsu, Lexy, PashaBiceps, po prostu zasięgowo tamci są lepsi (ale też w #!$%@? więcej kosztuje ich karta).

Przy czym jak za kilka lat moda na friki się trochę skonczy (a skonczy, wg mnie ludzi nie bedzie za jakis czas już interesowała popularność, bo już nikt nowy też nie przyjdzie do frików, tylko emocje generowane przed galami, a nie ukrywajmy, ani najwyższe walki w karcie Fame 14, ani High League 2 takich takich emocji nie generowały), to nie wiem czy pod względem ciekawej karty Prime nie będzie w tym momencie pierwsze - po prostu wg mniej taniej i lepiej jest zrobic walke Tyburskiemu, Bagietce, Załęckim czy Murańskim, niż Nitro/ Tromba/ Lexy, czy Natsu i to z czasem wyjdzie zobaczycie :)

Bo jak chcesz się przebić i zostać we frikach rób ciekawe walki, gdzie nie zawsze obie osoby muszą być zasięgowe, ważne by się wyróżniały.

Dziękuje za tą wypowiedź.
#famemma #primemma #highleague
  • 9
  • Odpowiedz
@onlyforpictures25: zgadza się. Prime sięga po trochę innych ludzi. Natomiast powtórzę, pierwsze gale fame tez miały same konflikty itp. Minęły lata, ludzie się pogodzili, zapomnieli, i swoje przewalczyli. Pytanie kiedy źródło się skonczy
  • Odpowiedz
@onlyforpictures25: 2022 to jest peak jeśli chodzi o patomma, od przyszłego roku będzie już nieustanny zjazd. Formuła zaczyna się powoli nudzić, jest tego za dużo, a nie ma już nowych zadymiarzy, których debiut chciałby zobaczyć cały polski internet. Nie ma już drugiego Rafona czy Magicala. Tak naprawdę została tylko Szkolna.
  • Odpowiedz
@Mathas: dokładnie temu chcą zrobić jak najszybciej Kasjo vs Szpilka, potem będzie pikowanie plus ludzie nie będą #!$%@?ć po ponad 30 zł co chwilę jak tak #!$%@?ć inflację.
  • Odpowiedz
@seanconnery: @Mathas: a bo ja wiem? Ja się US17 nie interesuje, ale daaaawny kolega ze studiów jest wielkim pasjonatem pasztetu białostockiego i czasem coś z kononem podsyłał, tj szoty memy, także coś tam kojarzę :) łap link
mikasz - @seanconnery: @Mathas: a bo ja wiem? Ja się US17 nie interesuje, ale daaaawn...
  • Odpowiedz