Wpis z mikrobloga

jak ta mrs honey zarobi dużo(a tak pewnie będzie) to oznacza, że chłopy naprawdę są #!$%@? i jak usłyszą o tym, że laska daje zdj #!$%@? za pieniądze to lecą kupić, bo kto to #!$%@? jest mrs honey....... naprawdę nigdy nie słyszałem, w rankgu kobiet twitchu(który i tak #!$%@? leży, i jest nudny jak flaki z olejem nw kto normalny ogląda taką nieuczesaną, jak z 30 lepszych męskich streamerów) jest 11, ogólnym 146 ma średnio 404 widzów i to zapewne tylko dzięki promocji tego Of, ogólnie jest #!$%@? nikim tylko byłą znanych ludzi(i byłą prostytutką z tego co teraz słyszałem, wcześniej w ogóle nie znałem) ale przez te #!$%@? sępy nazywane comentary się wybije, ale niech ten, który kupi jej zdjęcia wie, że nie da się upaść niżej i być większą #!$%@?ą i przegrywem, większy szacunek wśród ludzi będzie budził ted bundy
#onlyfans #polskiyoutube #twitch
  • 6
  • Odpowiedz
@kreanz: no to przeczytałem,, to nic nie zmienia dla mnie te z onfly fansa są takimi samy #!$%@? jak panie przyjmujące w berlinie, z kolei te które dają zdjęcia w bielźnie, które mogą dać na insta scamerkami
  • Odpowiedz
@mewten: Osobiście jako mężczyzna totalnie nie jestem w stanie zrozumieć i chyba absolutnie nigdy nie będę jak można się tak upadlać i upokarzać przed samym sobą do tego stopnia żeby kupować rzeczy tego typu. W czasach ogólnodostępnego internetu oraz przestrzeni w nim takich jak chociażby instagram gdzie treści tego typu naprawdę są na każdym kroku już nawet nie wspominając o bardziej pikantnych stronach pokroju pomarańczowego youtubka oraz podobnych gdzie oj
  • Odpowiedz