Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam czegoś bardziej odważnego na specjalne okazje - takiego żeby odrobinę zaszaleć. Wpadł mi w oko Benzinger 3/4 Skeleton Blue Rose Engine. Co o tym myślicie? Problem w tym, że musiałbym trochę na niego oszczędzać.

Rozwiązanie bardziej budżetowe to Hamilton Jazzmaster Open Heart Auto.

#zegarki
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@groman43: ten Hamilton nawet fajny, mimo że zbytnio nie lubię open heart. Może zamiast podglądu mechanizmu jakąś fajną komplikację, fazy księżyca albo coś ʕʔ
@conik: Ciekawa propozycja, szczególnie że jestem związany z Wrocławiem. Niestety to nie jest to czego obecnie szukam. Poza tym wszystkie zegarki tej marki są obecnie wyprzedane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wygryw_z_wyboru: Zegarki to dla mnie przyjemność, sposób na wyróżnienie się, ozdoba, ale nie inwestycja. Jeśli kupuję nowy zegarek, to nie z myślą że kiedyś go sprzedam. I mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał tego robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@groman43: to już nawet nie chodzi o inwestycje, znudzi Ci się, będziesz potrzebował kasy albo po prostu będziesz chciał kupić coś lepszego/innego a wtedy zostaniesz z zegarkiem za 40k który leży i się kurzy.

Imo do zakupu zegarka nigdy nie powinno się podchodzić na zasadzie że 'nigdy go nie sprzedam', teraz Ci się tak wydaje, nie wiesz tego. Gust, styl, sytuacja życiowa, wszystko się zmienia z czasem.