Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Omicron: Dlatego nie zostali wybrani, gdyż ludzie, tacy jak ty mają krótką pamięć i decydują na podstawie plebiscytu popularności w mediach.
Za czasów PO też ta partia była zła i tak co 4 lata media szczują na dane rządy.

W ogóle oczekiwanie, że stary Tusk, bez pomysłu na jakiekolwiek zmiany, nagle wyprowadzi nas z tak dużej inflacji która jest globalna pokazuje mi ilu dalej dzbanów jest w tym społeczeństwie co
  • Odpowiedz
@Imnotokej: PO nie musiało być beznadziejne, wystarczyło ze PiS wyczuł nastroje najgłupszej części społeczeństwa. Czyli do PRL dodali bogobojność i niechęć do wszystkiego co obce i tak wyszła super partia
  • Odpowiedz
Ja się zastanawiam, co odbiło Polakom w 2015, że oddali normalność za totalne pisowskie wariactwo


@Omicron:

A tak bardziej serio Tusk zarządzał partią podobnie jak Kaczyński tylko to jest temat wręcz TABU. On wywalał z niej wszystkich tych którzy jemu zagrażali gdzie z założycieli Platformy Obywatelskiej pozostał tylko sam on. A potem przyszła okazja, zwiał do Brukseli, co nie uważam za złe, dobrze zrobił bo mógł ugrać lepsze stanowisko dla
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że w 2023 nastąpi koniec tego szamba


@Omicron: dlaczego miałby nastąpić? Czy jakakolwiek partia ma pomysły na posprzątanie po PiSie i deklaruje, że je wdroży gdy wygra?
  • Odpowiedz
  • 3
@Omicron Widzę spore środki znowu zostały zainwestowane w internetowych trolli, bo wybielanie rudego i przedstawianie go jako nieskazitelnego króla ma miejsce codziennie na wykopie. Ciekawe jakie teraz stawki macie za robienie z siebie błazna.
Liczę, że w 2023 znowu będzie potężny kwik na wykopie, że jak to Rudy i jego banda nieudaczników znowu przerżneli wybory. XD

Ale tytułowanie rządów tych partatyczy "normalnością" jest mocno obrzydliwe, także musisz być dobrze opłacany, że
  • Odpowiedz
  • 0
@I_am_the_liquor: ja pamiętam PO, ale teraz głos ma elektorat totalnej biedy umysłowej. Ludzie #!$%@?%@ą, że PO ukradło im pieniądze z OFE czy podwyższyło wiek emerytalny (całkowicie słusznie), a nie widzą co się #!$%@? teraz.

MILIONY BEZPRODUKTYWNYCH ŻRĄ ZA PIENIĄDZE PRODUKTYWNYCH

Nie wiem czy wiesz dzbanie, ale za rządów PiSu bezrobocie jest najniższe od wielu lat, więc nierobów to utrzymywali pracujący za rządów PO-PSL.
  • Odpowiedz
@Omicron: Podwyższenie wieku emerytalnego. Serio, to miało najwyższy wpływ na wynik wyborczy, bo zdecydowana większość ludzi urodzonych w 1950-1970 zagłosowała wtedy na PiS, mimo że głosowali wcześniej inaczej. Nie miało na to wpływu wykształcenie czy pozycja społeczna w tej grupie, to pokolenie było zwyczajnie zmęczone, a przejście na emeryturę było swoistym stemplem psychologicznym "będę mógł w końcu odpocząć". Czy można mieć im to za złe? Osobiście uważam, że nie. Ich
  • Odpowiedz
@Klopsztanga No i przez takie krótkowzroczne podejście jak Twoje musimy się zmagać z obecnymi problemami.


@mroznykasztan: nie. Nie przez moje, lecz przez #!$%@? system emerytalny. System jest #!$%@? i myslisz że +2 lata więcej pracy to naprawi. Właśnie przez takich jak ty naiwnych gości mamy jak mamy, że chcą reanimować cały czas trupa. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
dobrałeś przykłady pod tezę, rozumiem wyciąganie brudów przez PO ale miej choć trochę przyzwoitości i zestaw to z aferami pisu


Ale afery pisu wszyscy znają, a Tuska nikt już nie pamięta bo na wykopie są dzieci co miały 13 lat jak on był premierem.

typu pobieranie kasy na CPK,


A
  • Odpowiedz
@Klopsztanga Masz racje, system emerytalny jest #!$%@?. I niestety nie ma chętnego, by go naprawić. Trzeba więc ratować to, co się da - ograniczać koszty, redukować ilość wypłacanych emerytur.
Masz tez rację, że podwyższenie wieku o tylko 2 lata może być mało skuteczne - trzeba podwyższyć do 70. roku życia, tak jak ma to miejsce w innych krajach.
  • Odpowiedz
najpierw trzeba dać szanse najzdolniejszym, a dopiero potem zacząć pomagać tym mniej zdolnym. PiS robi dokładnie na odwrót


@Im_from_alaska: a PO całkowicie olało ten drugi etap w dodatku tego nawet nie ukrywało a Twój komentarz doskonale oddaje tę pogardę, którą z trudem ukrywała wierchuszka PO, PiS zwyczajnie sprawnie wykorzystał rosnącą latami frustrację, którą potęgowała buta obozu rządzącego, przekonanego, że jest impregnowany na porażki wyborcze (jak PiS obecnie, który wykazuje praktycznie
  • Odpowiedz