Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam DARMOWEGO (chwilowo nie mogę z konta korzystać, wiadomo o co cho) programu na Androida do muzyki.(Ew. płatny, ale z opcją przedłużania bezpłatnej subskrypcji, taki a'la winrar, z opcją shakowania, ale to już prosiłbym o dokładne instrukcje na PW )

WYMAGANIA KONIECZNE :

1)Opcja tworzenia folderów, ale w 1 miejscu z wszystkim, tak jak na kompie, foldery i samotne pliki (tutaj albumy) w 1 miejscu, a nie tu jedno, a tu drugie
2) Opcja scalania pobranego albumu w jeden, gdy np.album jest 2 płytowy, bez konieczności używania kompa, a nie, że rozpada mi się na 2 różne
3) PRZEDE Wszystkim, opcja przesuwania kawałków w albumie, a nie wg kolejności alfabetycznej
4) Opcja pomnożenia 1 kawałka np 3x, itd.

WYMAGANIA MILE WIDZIANE :

1)Podkręcanie bassu, etc., jakieś efekty, ogólnie jakieś szmery bajery niestandardowe
2) Opcja tworzenia podfolderów
3) różne skórki, coś jak w Winampie, żeby była chociaż czarna z krwistoczerwonymi napisami, tzw. dark Red w starym dobrym Winampie, jak ktoś pamięta
Wielkie dzięki za POMOC!
_______________________________________________
Trolle,, itp. DO KOSZA, także nie wysilajcie się, bo ja PYK! I NIE MA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomocnym jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

Pozdrawiam

PS. Tak wiem, że pewnie nie ma czegoś takiego za darmo, itp., ale spytać nie zaszkodzi

#android #aplikacje #muzyka #smartfon i w sumie dla zasięgu #informatyka
  • 18
@grondir: do WYMAGAŃ NIE KONIECZNYCH dodałbym te psychodeliczne wzorki, itp. Fajnie ryją czasem beret ( ͡º ͜ʖ͡º) To w sumie do efektów się zalicza, ale nie mogłem już edytować.
@czuczer: ok, obczaje, dzięki. Mógłbyś +- określić które wymagania spełnia? (chodzi mi o te KONIECZNE) bo opis to jest taki, że.. Nie rozumiem jako laik, do czego się odnosi z 1/2 opisu... Wiadomo, 1 rzecz można określić na wiele sposobów.
@axelrodl tak raz czy dwa napisalem tam w sprawie lekow, i wrzucilem mema i odklejeniec xd Jak ktos sie napije piwa 1 x w tyg to jest zul? Ha tfu na ciebie, lecisz na czarno robaczku, radze sobie z krytyka swietnie, wypieprzam zjebow z moich watkow, dalem ci szanse, bo nie dalem na czarno, moj błąd
@axelrodl ale odp ci, bo mam db humorek :napisalem w komencie wyraznie, ze z opisu nie wiadomo wiele, nie sa opisane wymagania konkretnie jak ja to zrobilem, tylko #!$%@? ile to plikow obsluguje, a dalej informatyczne sprawy. A nie bede tracil cennego czasu, jesli program niepotrzebny, obczajenie programu chwile zajmuje, spytac sie zawsze mozna, kolega jak widac nie mial problemu ze zeozumieniem i odp, ale ty juz tak...
Ps No i klasyczek,
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: ok, kolejna dobra opinia, obczaje go pozniej, bo teraz obowiazki wzywaja, i ew. cos sie spytam. Offline? Wszystko na yt sluchasz czy last.fm, itp? Dziwne, nigdy tego nie rozumialem, ja to musze miec na programie mimo wszystko, zwlaszcza, ze czesto lubie po prostu nie wlaczac neta, bo tu wypok, tu wiadomości i pyk! wieczór (°° A tak puszczam tylko muzyczke
@czuczer: ja też, ale jakiś playerek tak jakby co był potrzebny, chłop se myśli, że po prostu dam foobar jak na PC a tu dupą. W ogóle ciężko o jakiś dobry darmowy, AIMP jest dobry ale po moich przygodach z ADB nie działa( ͡° ͜ʖ ͡°)