Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #syhan #idolmaster #idolmastershinycolors #mamimitanaka #anime #pixiv p

#vrchat

Mlem :P

( ͡^ ͜ʖ ͡^)

I jak nareszcie coś działa postanowiłem pochodzić po publicznych i "pogadać z ludźmi"...

- Pierwszy świat i od razu crash gry.

- Drugi świat, spotkałem Polaka, który jak zobaczył moją naszywkę to szybko zmienił avka i uciekł ( _)

- Trzeci świat, masa idiotów siedzących przed lustrem i zero interakcji z nimi. Sprzedałem jednej buta w łeb xDD

Ehhh ciężko będzie znaleźć w takich sposób znajomych do gry ()
Pobierz BlackReven - #randomanimeshit #syhan #idolmaster #idolmastershinycolors #mamimitanaka...
źródło: comment_165722306791UqmsfGxDNGadqxRgObPe.jpg
  • 8
@PanzerCancer:

vrchat polska

W sensie świat, discord czy co?

Chociaż nie lubię takich zamkniętych społeczności, w której są już grupki porobione. Zawsze mam nadzieję, że na spontanie poznam kogoś fajnego i zrobimy własną grupkę ¯\_(ツ)_/¯

Zawsze możesz to być właśnie Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackReven: no świat miałem na myśli. Tam niby jest jakaś luźna społeczność co w miarę regularnie siedzi, ale generalnie byli całkiem otwarci. No i zawsze były też ludziki jak ja co tam wchodziły z ciekawości i szło z nimi pogadać, więc jakoś nigdy nie miałem tego poczucia, że jest tam sobie jakaś zamknięta grupka do której ciężko przeniknąć.

Zawsze możesz to być właśnie Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°