Wpis z mikrobloga

@mar5hial: no właśnie wiem, ze w przypadku nadania przez aplikacje to kurier sam etykietę nakleja, ale tutaj była opłacona przesyłka z poziomu strony inpostu i z wygenerowana etykieta :/ no nie wiem. Wsadził wczoraj około 20 do paczkomatu i narazie stan, ze włożona. Jak jutro się status nie zmieni to przedzwonię na infolinie i przedstawię sytuacje. Lipa
@Tastanembaronn: przede wszystkim ziomka #!$%@?, na co liczył wsadzając paczkę bez etykiety ani żadnych danych? xD paczka dojdzie, ale z opóźnieniem. Kurier ją zabiera i zwozi na oddział do wyjaśniania, InPost będzie się kontaktował z nadawcą i jak wszystko będzie się zgadzać to nakleja etykietę i paczka pójdzie w #!$%@?.
@Techn9cian: kolega już zjebe dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°) to taki typowy wieczny nieogar, czasem mu wybaczam ale tym razem się całkiem #!$%@? bo zawartość przesyłki ekhm, jakby to powiedzieć, dość cenna mi.
Generalnie trochę się poddałem bo przez weekend była cisza, ale wczoraj w nocy wszedłem sprawdzić status tak z ciekawości na apce i miałem zonk niezły jak zmieniła status dwa razy na: przyjęta w oddziale