Wpis z mikrobloga

Szukam agd do nowej kuchni i zastanawiam się nad piekarnikiem i mikrofalówką. Padło na piekarnik czarny Miele i zastanawiamy się jaką dobrać do tego mikrofalówkę, która będzie nad nim. Najtańsza mikrofala Miele to koszt 3800zł, co według mnie jest przesadą. I tu pytanie do Was, czy jeżeli wezmę czarną mikrofalówkę innej marki, to różnice w kolorach będzie mocno widać? Czy lepiej wziąć te dwa sprzęty z tej samej marki, żeby nie mieć problemu z kolorami? #agd #remontujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
@Miszor669: to znaczy co, mikrofale w piekarniku gorzej dzialaja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale ogolnie to ja 5 lat temu 250zl za mikrofale samsunga dalem i dziala. Nie wiem jak bardzo by musialo mnie pogrzac zeby 3800 za mikrofale zaplacic.
  • Odpowiedz
@dumbas: Mikrofalówka miała być nad piekarnikiem xd Czyli jestem zmuszony zrezygnować z Miele. Ten piekarnik z funkcją mikrofali zaczyna mi się coraz bardziej podobać.
  • Odpowiedz
Mikrofalówka miała być nad piekarnikiem xd Czyli jestem zmuszony zrezygnować z Miele. Ten piekarnik z funkcją mikrofali zaczyna mi się coraz bardziej podobać.

@Miszor669: odradzam - 2 w 1 to najgorsza opcja. Tak samo jak pralka z funkcja suszarki.
  • Odpowiedz
Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.


@Miszor669: to zależy. Akurat mikrofala w piekarniku działa tak samo jak poza nim, tutaj nie ma żadnej różnicy.

odradzam - 2 w 1 to najgorsza opcja. Tak samo jak pralka z funkcja suszarki.


@dumbas: wymień wady mikrofali zintegrowanej z piekarnikiem. Bo akurat suszarka zintegrowana z pralką ma wady, tutaj nie ma dyskusji.
  • Odpowiedz
@ksiak: dwie wady:
- są mniejsze niz zwykłe piekarniki wiec w przypadku uroczystosci czy swiąt to jest problem
- jak uzywasz piekarnika to nie mozesz z mikrofali i odwrotnie.
  • Odpowiedz
- jak uzywasz piekarnika to nie mozesz z mikrofali i odwrotnie.


@dumbas: to akurat jest logiczne ale ma to swoje zalety:
- tryb kombinowany np piekarnik + mikrofala albo mikrofala +
  • Odpowiedz
@Miszor669: Miele to bardzo dobry wybór. jeżeli masz rezygnować z ich piekarnika na rzecz kompletu sprzetow innej firmy, to może po prostu mikrofalówkę schowasz za frontem? Taka wolnostojąca będzie kilka razy tańsza niż do zabudowy, a w użytkowaniu nie ma żadnych problemów. Sama zdecydowałam się na taka opcje - u mnie w zabudowie jest piekarnik i nad nim ekspres do kawy, a mikrofalówka schowana w słupku obok za frontem.
  • Odpowiedz