Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile aktualnie dostaje A2 w BIG4 w Warszawie, w audycie albo podatkach?

Słyszałem o widełkach 8-9k brutto, ale nie wiem na ile to aktualne info.

#warszawa #big4 #korposwiat #ey #kpmg #deloitte #pwc #finanse

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c5e3988f6c406f2ddd8f10
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
PolnyGóral:

realna stawka, ale weź pod uwagę to, że będziesz prowadził własne projekty :) a tu stresu jest sporo. Więc stawka już nei taka kolorowa jak Ci wrzucają 2 projekty do prowadzenia + 3 inne do badania z kimś innym.

Dlaczego myślisz, że jest jakikolwiek stres? Jako senior czy asystent nie ponosi się żadnej odpowiedzialności finansowej ani prawnej za projekty, ot siedzisz i klepiesz procedury. W porównaniu do magazynu czy produkcji
ŻarliwaPani: @AnonimoweMirkoWyznania: Widac typie że prace w big4 widziałeś przez szybę marząc żeby tam pracować.

Nie masz odpowiedzialności prawnej/finansowej, ale jak się nie wyrobisz to się dowiesz jakie są inne "konsekwencje" :)

o znajomych/dziewczynie zapomnij od stycznia do kwietnia, a teraz nawet przez covid w lato jest zapierdziel, u mnei seniorzy siedzą do 22 bo powalony projekt. Ja mam wywalone bo i tak odchodze i przechodze do zwykłego korpo za
ŚwietlistaPanda: >Widac typie że prace w big4 widziałeś przez szybę marząc żeby tam pracować.
@AnonimoweMirkoWyznania: za dużo reddita i jako starszy kolega nos polecam trochę niżej nosić ;). W polsce big4 to jest średnie/średnio-słabe korpo, to nie USA, żeby PA był jakimś wow w CV. Po audycie ludzie najczęściej przechodzą na analityka/kontrolera finansowego za średnie pieniądze, już lepiej pod względem finansowym na B2B siedzieć jako senior w strefie komfortu zaklikując