Wpis z mikrobloga

Cześć,
za około 3 miesiące mamy wesele, co tzeba kupić z dodatków? jakieś podziękowania dla gości, rodziców itp
czy posiada ktoś jakąś checkliste do takiej imprezy?
może powiedzieć jakieś wskazówki
#wesele #slub
  • 18
  • Odpowiedz
@gitezcrul: co macie ogarnięte już i na ile osób wesele?
- podziękowania dla gości - chcecie się w to bawić? nie lepiej dac flaszke i ciasto?
- zamówcie już tort, kwiaty
- kościoł, urząd ogarnięte?
- stroje ogarnięte? Ty od stóp do głów + 2-3 koszule, panna młoda to samo + buty na przebranie + coś na okrycie ramion, biżuteria? makijaż, fryzjerka, paznokcie - zapisana?

Te buteleczki to uważajcie, bo
  • Odpowiedz
@gitezcrul: auto wybrane, ogarnięte? ozdoby na auto, tablice ozdobne wybrane, kupione? księga gości? winietki - wybrany styl? jakie stoły (okrągłe/kwadratowe) wybrane? ciuchy na poprawiny jeśli macie? noclegi, transport gości z kościoła na sale/ z sali do domów? Tablice powitalne, plan stołów - rodzaj, styl, wykonawca wybrane? Obrączki, pudełko na obrączki macie? Pierwszy taniec - piosenka, choreografia? Jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: buteleczki mamy, herbatę jeszcze nie więc niedługo przed weselem będziemy je uzupelniać
auto jest, kwiaty, styl wybrany, winietek jeszcze nie ma, ksiąga gości jeszcze do kupienia ale zastanawiamy się jaką kupić, ciuchy na poprawiny trzeba ogarnąć,
  • Odpowiedz
@gitezcrul: a reszta z listy? noclegi - kto jedzie po śniadaniu załatwić sniadanie. Co z tymi, którzy wstaną rano przed poprawinami a zostają na poprawiny? Też im zamawiacie śniadania? Ring oczepinowy / dodatkowe tanie muszki i welon do rzucania są? Skrzynka/pudełko na koperty? Ścianke za wami macie, kwestie tego z kim siedzicie przy stole (ze świadkami / rodzicami / sami)?
  • Odpowiedz
noclegi są na sali, śniadanie będzie na sali na tych co zostają, poprawiny robimy w domu, pudełko na koperty ejst, ścianka jest, przy stole siedzimy tylko ze świadkami
  • Odpowiedz
@gitezcrul: zastanówcie się nad tym siedzeniem. was przy stole nie będzie przecież, tylko zjecie obiad - czy świadków chcecie zostawiać samych? Poza tym jeszcze mi się przypomniało: koszyczki ratunkowe jeśli planujecie, lód w sprayu (icemix na zmęczone nogi), jedwab w sprayu/sztyft na odciski compeed, jak planujecie coś dla rodziców pakować "prezentowo" to wypełniacz do pudełek. Numery stołów.
  • Odpowiedz
@gitezcrul: na allegro kupcie, po 7,5zl a w aptece po 13 :) 1 pod stół dla was, 1 dla rodziców, 1 przy DJce. Przy DJce też załatwcie sobie butelki z woda dla was(PM) bo z drogi na parkiet do stolika zdąży was zaczepić i porwać 392829 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Hej Mirabela, Ty już po weselu? Gdzie to kompedium, ja pytam się? Nam zostało 11 dni do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, czy czegoś nie zapomniałem
  • Odpowiedz
@k__d: z rad na szybko: zjedzcie cos na poczatku. Potem nie bedzie czasu. Ogarnijcie jedną na 100% pewną osobe (swiadek/swiadkowa), ktora rozwiaze problemy bez informowania was o tym, ze jakis problem sie pojawił. Kupcie suchy lod w sprayu. U nas to byl hit i dzieki temu tanczylismy do 5 rano.
  • Odpowiedz