Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ashira6652: #!$%@? jestem na trzecim roku budownictwa i nie mam pojęcia co ja tutaj robię
Dwie poprawy we wrześniu z gówno przedmiotów i zero zdrowia psychicznego, #!$%@? gówno po którym zarabia się tyle co w sklepie tylko tutaj masz bardziej stresująca pracę jak chcesz mieć więcej to musisz jeszcze zdawać egzaminy na uprawnienia + więcej stresu
JAK MOGLO MI SIE TO PODOBAC NA PIERWSZYM ROKU
Nie wiem co teraz ze sobą zrobić szczerze....

#studia
#budownictwo
  • 7
@ashira6652: popracowałem 3 lata na budowie, teraz 6ty rok w biurze i przytłacza mnie ta #!$%@? - albo idziesz na budowę i musisz #!$%@?ć po 12h w delegacjach, żeby jakoś sensownie zarobić, a w biurze dłubiesz cały czas to samo za jakieś marne grosze ¯\_(ツ)_/¯ Niby zdarzają się jakieś ciekawe i dobrze płatne prace, ale mam wrażenie, że w budownictwie to jakiś święty graal. Coraz mocniej myślę albo o przekwalifikowaniu się
@ashira6652: @aksal89: takie przemyślenia to ma chyba każdy po air/elektrotechnika/budownictwo/mibm w PL XDD. Ogólnie rynek inżynierski w Polsce to patologia a pracodawca patrzy na ciebie jak na jakiegoś złodzieja. Ty i tak się wcześniej zorientowałeś co jest pięć.

JAK MOGLO MI SIE TO PODOBAC NA PIERWSZYM ROKU


faktycznie ci się to podobało czy po prostu byłeś w dobrym nastroju bo każdy wokoło #!$%@?ł, że kurła budownictwo zajebisty kierunek, cieżki, prawdziwy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlodyernest: mogło tak być ale też nie wiedziałam co chcę robić a matma i fizyka były dla mnie spoko przedmiotami, no i #!$%@? chyba chciałam mieć tego inżyniera xddd ale #!$%@? to warte jest szkoda że dopiero teraz to wiem
@ashira6652: Jeśli już teraz masz takie przemyślenia, to serio - warto pomyśleć nad zmianą kierunku, póki w miarę wcześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy przeniesieniu pewnie część przedmiotów uda się przepisać, więc to nie będą całkowicie zmarnowane 3 lata. A nawet jeśli to lepiej zmarnować 3 niż 14, jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)