Wpis z mikrobloga

Działa wam Satsback na Allegro, czy tylko mi się ostatnio pierdzieli? Wcześniej normalnie doliczało mi satsy za zakupy na Allegro (jakoś tak w kwietniu jeszcze działało), teraz nie dolicza nic, a przy aktywacji bez różnicy, czy przez ich stronę czy przez wtyczkę w przeglądarce, pokazuje błąd 'This site can’t be reached. The webpage at https://redir.tradedoubler.com/projectr/......'.

@CarlGustavJung, Ty korzystałeś, czy coś pomyliłem?

#kryptowaluty #bitcoin
CzulyTomasz - Działa wam Satsback na Allegro, czy tylko mi się ostatnio pierdzieli? W...

źródło: comment_1657103085nxjPvzWrBfokl0TvFNPOCo.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ITcrowd: używasz przegladarki Brave (pewnie podobnie może się zachowywać Chrome)? U mnie to się wysypywało , nawet pomimo wyłączenia adblocka. Dopiero po przejściu na Firefox/IE ten link afiliacyjny z Allegro zaczął działać.
  • Odpowiedz
Dla mnie satsback jest bardzo atrakcyjny, Allegro powinno dać możliwość na stałe wbicia satsback w swój profil, jako programu zbierającego punkty typu cashback.
Otrzymałem taką sugestię techniczną od supportu satsback:
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej mieć czysty profil Chrome tylko do zakupów przez Satsback.
Inne przeglądarki jak Brave czy Firefox potrafią zakłócić tracking który niestety jest potrzebny aby prawidłowo przypisywać transakcje.
  • Odpowiedz