Wpis z mikrobloga

Szukam małego boxa dachowego+belki w rozsądnej cenie, żeby montaż nie był zbyt skompilowany . Dla mnie zupełnie wystarczy długość max 140-150 cm, do 300-320 litrów nie mam zbyt dużego miejsca do przechowywania w piwnicy. Nie wożę nart. Będzie pakowany wózek dziecięcy albo torby itp zależy od sytuacji. Będzie używany średnio co 3-4 miesięcy do rodziców, 1-2 razy w roku na długi wyjazd.
Peugeot 407 SW, posiada relingi. Chciałbym wszystko zamknąć w 1,5 k, + 200-300 zł. Obejrzałem składany Thule RANGER 90, Thule Force XT S cena przekracza budżet. Widziałem tańsze np. Taurus, może ktoś z Was ma jakieś propozycji.
#motoryzacja #bagaznik #samochody #thule #peugeot
  • 3
@Tex999: Jeżeli nie zależy Ci na wyglądzie bagażnika bazowego (belek), to kup najtańsze jakie będą pasowały, byle z zamykaniem na kluczyk. W przypadku gdy jeździsz z boxem, hałas od belek gubi się w hałasie boxa ;)
Inna kwestia to każde belki wydają w jakimś stopniu dźwięk przy pewnej prędkości. Z drugiej strony możesz poszukać używanego Thule lub Whispbar, w zeszłym roku sprzedałem Thule WingBar kompletny bagażnik za 400 zł, może tobie
@Tex999: Zapomniałem dopisać a nie można już edytować poprzedniej waidomości, zwróć jeszcze na sposób montażu boxa, nie wszystko jest ze sobą kompatybilne. Nie wszystkie obejmy są w stanie objąć szerokie belki pokroju WingBar i pochodne. Do sporej ilości boxów można dokupić wsuwki do rowka T, jeżeli obejma jest zbyt mała.