Wpis z mikrobloga

Kilka pytań :(powtarzam post, bo nie dałem tagu)
1) Translucent miał diamentową skórę, więc C4 powinno chyba tylko rozwalić jego flaki, ale nie całe ciało na kawałki? To nie bomba nuklearna przecież...

2) Niewidzialna była tylko jego skóra, translucent był nagi, a ciało to nie sama skóra, tylko włosy, paznokcie, oczy? I tu mnie też to dziwi, co z oczami? Już pomijając niewidzialność, czemu chłopaki po prostu po porażenie gnoja prądem, nie oblali go farbą w tej klatce, i nie strzelili w oko np? Oczy też miał diamentowe? U Kimmela jest mowa o SAMEJ Skórze. https://youtu.be/JZQbQF3cJ4Y

3) A train po zderzeniu z Robin też powinien mieć uszkodzenia, może jego ciało było trochę twardsze od zwykłego człowieka, (żeby nogi wytrzymały prędkość większą od dźwięku, gdyż mowa o tym, że #!$%@?ł 1600 km/h, dźwięk ma ok 1200 km/h, ale nadal nie było takie jak Homelandera, czy nawet Starlight... Powinien mieć jakieś obrażenia przynajmniej, a wyszedł ABSOLUTNIE bez szwanku i #!$%@?ł sobie dalej.... Już pomijam, to, że powinien ją raczej "rozprasowac" jak czołg jadący po człowieku, ale to już widać przesadne gore tego serialu, jak z tą laską, co ja homie zmusił do skoku z wieżowca..
#theboys
  • 13
@grondir: przesadne gore to celowy wybór -ma być nawiązaniem do komiksu w którym coś takiego to normalka
Co do bomby to z natury jest ona tym bardziej destrukcyjna im ciaśniejsze pomieszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z niewidzialnością to nie wiem raczej całe jego ciało było niewidzialne
@KubaGold22: wiem, z tym gore nie mogłem już edytować, #!$%@? mnie to, dla mnie gore jest dla 15 latków, których jara "piła" sam zresztą swego czasu przesiadywałem na hard ie na sadolu, teraz uważam to za dziecinne, ale ok, to komiks w końcu, a serial jest na jego podstawie.
Taaa, bomba może se być destrukcyjne, ale diament to NAJTWARDSZA SUBSTANCJA NA ZIEMI, gość miał w dupie tylko C4, taki lepszy dynamit,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grondir Diament jest najtwarszy, ale nie niezniszczalny, zamykajac ladubek bez mozliwowosci ujscia poteguje sie jego moc...nawet petarda w dupie by zrobila szkody.
Na oczach jest powieka, wlosy tez bo nie byl lysy, a potrafil znikac w 100%... nie tylko na glowie sa wlosy.
3. Byl na V dodatkowo..
@Issac: wybacz, ale nie rozumiem co piszesz. Przecież ja nie napisałem, że tylko na głowie są włosy, zresztą to tylko potwierdza moja teorie, gość ma włochy na klacie, etc. , paznokcie, (a znika cały tylko dzięki skórze) a powieki co dają? Rozumiem, że zamyka je i jest ślepy wtedy? Zresztą nie ma co się kłócić, zjedz na sam dół komentów z video z Kimmelem, jest tam to samo pytanie, które ja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grondir: zamyka powieki które pokryte są skóra, więc znika i ma ochronę.
A widzi przy zamkniętych oczach tylko w trybie przezroczystości.
Zresztą jakbys chciał porównywać ten świat do aktualnego to jak sobie wyobrażasz ze ktoś zbudowany z diamentów miałby się poruszać... im głębiej zaczniesz szukać tym więcej dziur w fabule znajdziesz.
Na większość z tych pytań nawet scenarzyści nie znają odpowiedzi, więc możemy sobie jedynie gdybać i się domyślać, ewentualnie szukać
@Issac: powieki mają rzęsy i tu Cię mam. A tak serio to pewnie masz rację, tak samo jak można zamienić oczy w laser, etc. To po prosty czyste fantasy, nawet nie scifi, nie ma co rozkminiać, zresztą nawet w kasowych prod. są takie dziury, terminator t800 ma ludzką skórę, a nie je, nie oddycha, chociaż w 1 filmie nawet to wyjaśnili, bo skynet myślał, że ja zabije w parę dni, a
A train po zderzeniu z Robin


@grondir: nie zauważyłeś że (prawie) każdy supek ma większą siłę niż przeciętny człowiek, zatem również są twardsi jak i mają przyspieszoną regenerację. Dla A-Traina koszenie ludzi to żaden problem.
@rbk17: ok, tu masz pewnie rację, plusik za rzeczowa odp. Ale mimo wszystko, nie jest raki jak homi czy chłopczyk żołnierz, chociaż min. mogło go to wstrzymać/spowodować wstrząs mózgu czy cos, ale walić, nie ma co rozkminiac, to tylko serial fantasy.
@Issac: trochę po czasie (zapomniałem się odnieść), ale akurat człowiek zbudowany z diamentów mógłby się poruszać, wystarczy, że byłyby mikroskopijne, lecz ułożone b. blisko siebie, przyczepione ( a raczej wbite, zespolone) do cienkiej zwykłej skóry pod nimi.Lecz jak, powtorzylem masz rację, serial ma dziury jak każdy twór fantasy.
I to w sumie tłumaczy dlaczego translucent rozpadł się jak zwykły człowiek. Tylko wtedy Hughie'go powinien zasypac ich deszcz, coś jak piasek. BTW Frenchie mógłby wtedy sprzedać jego skórę na czarnym rynku, chłopaki byliby milionerami, a kasę przeznaczyć na walkę z supkami. Just sayin...