Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
Dziewczyna została wyrzucona z domu przez rodziców. Prosi o pomoc w znalezieniu jakiegoś lokum. Nawet nie na wypoku. No ale nie wpisuje się w standardy piękna prawakow. Więc dawajta # bekazlewactwa, publikowanie zdjęć (bez cenzury) i komentowanie wyglądu z krytykowaniem jakby konserwa jedna z drugą na pokazie psów była.

Ale pamiętajcie - to #neuropa niszczy ten portal i przegania stąd normalnych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazprawakow #bekazprzegrywow #mizoginia
M.....a - Dziewczyna została wyrzucona z domu przez rodziców. Prosi o pomoc w znalezi...

źródło: comment_1657055494lS1PkR99hUglkxtrELRerZ.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
. Prosi o pomoc w znalezieniu jakiegoś lokum. Nawet nie na wypoku. No ale nie wpisuje się w standardy piękna prawakow. Więc dawajta # bekazlewactwa,


@MglawicaKraba: Ja to bekazlewactwa rozumiem tak, że po prostu ktoś kto nie ma pracy jednocześnie myśli, że wszystko dostanie dzięki dobrej woli ludzi (czyli mieszkanie + robotę). To jest raczej związane z tym niż z jej wyglądem, chociaż faktycznie też nie wygląda jakby planowała być
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: mmm lubię gdy katole ukazują swoje miłosierdzie. Ehhh czasem sobie myślę, że jak Pan Jezus powtórnie stanie na ziemi to zostanie pobity przez łysych sebków z wytatuowanym krzyżem na plecach i polską flagą na ramieniu. A na koszulce kolaż żołnieży przeklętych i hósariiii xD
  • Odpowiedz
Przecież to konto powinno być już dawno zawieszone za taką działalność


@CyfrowyD: Gdzie tu logika? Jak zawiesisz konto osobie która chce popełnić samobójstwo to zwiększysz jedynie prawdopodobieństwo że to zrobi.
  • Odpowiedz
Gdzie tu logika? Jak zawiesisz konto osobie która chce popełnić samobójstwo to zwiększysz jedynie prawdopodobieństwo że to zrobi.


@L3gion: Ty myślisz, że to ja wymyślam zasady? Otóż nie. To jest regulamin twittera. Tutaj masz też dokładniejszy opis: https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/glorifying-self-harm

Z drugiej strony dawanie platformy takim osobom może je nakręcać też. Także według mnie rozsądnie.
CyfrowyD - > Gdzie tu logika? Jak zawiesisz konto osobie która chce popełnić samobójs...

źródło: comment_1657058388cs7b3YcUNAeuFuChMlE5xl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz