Wpis z mikrobloga

Dane wskazują, że turyści i ulica wyleszczeni do ostatniego, historycznie oznaczało to megaboczniak, negatywny sentyment, nudę i długi czas na akumulację. Z liczbą aktywnych adresów wracamy do poziomów przypominających lata 2018 i 2019.

https://bithub.pl/wiadomosci/dane-z-glassnodea-pokazuja-ze-btc-jest-w-diamentowych-rekach-hodlerow-i-inwestorow-dlugoterminowych/

Jakoś tak z doświadczenia brakuje mi jeszcze w cenie bitka takiej wisienki na torcie i #!$%@?ęcia tak do $12k za BTC, ale zobaczymy, może już tu uklepaliśmy dołek cenowy.

#kryptowaluty #bitcoin
CzulyTomasz - Dane wskazują, że turyści i ulica wyleszczeni do ostatniego, historyczn...

źródło: comment_1657019220rHYXPmmAgSjDN8dpy16KXH.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@925fomo: najlepsze co można zrobić. sam dokupowałem regularnie przez poprzednią bessę i polecam to każdemu nowemu - najmniej emocji, najwięcej czasu, żeby spokojnie się edukować.
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: nie no poniżej 20k musi być, bo ulica uważa że nigdy nie spadło poniżej poprzedniego szczytu. Musi być jakiś rodzaj apokalipsy by tacy roczni hodlerzy co wydawało im się że spokojnie pohodlują parę lat, sprzedali w dołku.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: wykres jak wykres, po prostu nie przepowiada przyszłości ¯\_(ツ)_/¯ Przy takim podejściu wszystko na świecie #!$%@? mówi, bo jest to fizycznie niemożliwe żeby przepowiadać przyszłość. No może na poziomie kwantowym się da, ale w makro skali już nie
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: byłoby miło, żeby jeszcze zleciał. Nadal mam sporo pewnego shita (co go dostałem za darmo), który nie traci bo go emitent ratuje (i ratować będzie), i obecnie jego relacja do BTC jest już fajna, ale zawsze może być fajniejsza
  • Odpowiedz