Wpis z mikrobloga

@exystexys: pracujesz żeby mieć na prąd, wode i ogrzewanie w zimę, zawsze można nie pracować ale co to za życie? Można żyć w przyczepie kempingowej i nie pracować ale z nudy byś nie wytrzymał i brakowałoby Ci tych dobrodziejstw na które #!$%@?, mieć pracę #!$%@? bo się większość życia w niej spędza, nie mieć pracy jeszcze gorzej
Tylko youtuberzy mają najwspanialsza pracę na świecie, wejdziesz na kompa odpalisz stream poklikasz trochę,
  • Odpowiedz
@exystexys: wiadomo że #!$%@? nie mieć nic, ale jednak po coś pracujesz, coś sobie kupujesz za te pieniądze, nie mając pracy nie masz na nic, ani na ciuchy ani na fryzjera, dentystę etc, trzeba pracować żeby jakoś funkcjonować, i mówię to ja o dziwo #!$%@? 120kg co #!$%@? na budowie, ale niestety to moja wina że się nie nadaje do niczego, nie zwalam winy na nikogo, nigdy nie bd miał pracy
  • Odpowiedz
  • 1
@Cingciangciong: Pracuję tylko po to, aby mieć pieniądze, nie wydaję większości tego co zarabiam już od długiego czasu, dają mi spokój psychiczny chociaż w ten sposób, że nie jestem uziemiony. Jakbym miał, albo próbował, z tego żyć normalnie to prędzej bym się ukatrupił.
  • Odpowiedz