Wpis z mikrobloga

@Kempes: to konto na Twitterze to jest troll, lub po prostu autor to debil. Nie widziałem aby ktoś się powoływał ani utożsamiał z tym kontem na Twitterze. Zazwyczaj screeny wypowiedzi tego konta wstawiają użytkownicy lewej strony, i tylko oni.
  • Odpowiedz
@Kempes: mam nadzieję, że służby spec. prześwietlują finansownie tych nacjo zdrajców. Jest niemal pewne, że te organizacje dostają premie z Moskwy. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy te małpy zakute na glebie przez czarnych z ABW.
  • Odpowiedz
  • 25
@Kempes Przecież te wszystkie profile z nazwami "Narodowy " to ruskie trollkonta Xd
Było jakiś czas temu, że są zarejestrowane na ruski email
  • Odpowiedz
@Kempes: Taka sytuacja w sobotę na Koncertowej na Czechowie: Godzina 1 w nocy, słychać wrzaski jakiegoś typa. Nie wiem czy krzyczał do kogoś obok czy przez komórkę. Najpierw leciały teksty w stylu: ty k* je*, #!$%@? cie itp. Potem w lamentacyjnym tonie głosu ( ͡º ͜ʖ͡º) "Szwecja i Finlandia wchodzą do NATO, Szwajcaria współpracuje z NATO", "To jest chore, po****ne"

Niestety Lublin to chyba zagłębie
  • Odpowiedz
@KAW0: głupoty piszesz. Jeżeli ktoś nie jest zaszczepiony 3 dawkami to jest kacapem. Po tym pierw poznasz kacapa. Druga poszlaka to fakt kwestionowania przekazu telewizora jeżeli to robi to rusek. Przecież to takie proste banalne nawet debil zapamięta i zrozumie
  • Odpowiedz