Wpis z mikrobloga

Chyba zrozumiałem już zamysł Twórców stranger things z podziałem na dwie części:

- przygotujemy dodatkową scenę końcową, która będzie zapowiedzią następnego sezonu,
- puścimy najpierw jedną część i poczekamy na odbiór,
- jeśli odbiór będzie kiepski to zakończymy serial długim epilogiem i finito
- jeśli odbiór będzie dobry to dokleimy dodatkową scenę, zajawkę kolejnego sezonu
- hajs musi się zgadzać

#strangerthings #strangerthings4 #seriale #netflix
BlastMan - Chyba zrozumiałem już zamysł Twórców stranger things z podziałem na dwie c...

źródło: comment_165691998584zf9tmXxUafQadZqS9Vxu.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@BlastMan: Przecież netflix co chwila kasuje seriale bez sensownego zakończenia. Raczej polityka wrzucania wszystkiego w jeden dzień zaczyna przynosić negatywne skutki gdzie wszyscy szybko zapominają o ich produkcjach
  • Odpowiedz
Chyba zrozumiałem już zamysł Twórców stranger things z podziałem na dwie części:


@BlastMan: przypuszczam, że to nie był zamysł twórców tylko Netflixa jako wydawcy. Wydali pierwszą część sezonu żeby budować hype na finał i żeby o serialu dłużej sie mówiło.
  • Odpowiedz
@BlastMan: Chyba nic nie rozumiesz. Najpierw kręci się zdjęcia. Niezależnie od odbioru serial był już skończony.

Moim zdaniem podzielenie produkcji na 2 części i wstawienie drugiej w nowym miesiącu służyło jedynie temu, aby niezdecydowani nie anulowali subskrypcji w lipcu.
  • Odpowiedz
@BlastMan: ogólnie to to jest powód dla którego zrezygnuję z netflixa - brak informacji o tym czy serial jest zakończony czy nie. To jest #!$%@? rak tego serwisu.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Spokojnie wszystko rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że wszystkie zdjęcia już są od dawna skończone ale ostateczne złożenie odcinka może mieć miejsce stosunkowo krótko przed jego wypuszczeniem
  • Odpowiedz
@BlastMan: dodatkowo, dwa finałowe odcinki serialu wciąż były montowane i również dlatego nie zostały dodane do Nelflixa w maju.
Widać to też po tym, że w finale 4 sezonu zmieniono efekty specjalne "młodego" Upside Down na bardziej żółte, co poskutkowało tym, że jak teraz sobie włączysz końcówkę 4x07 jak Henry wpada do Upside Down, to poświata piorunów jest żółta, a jak go oglądałeś 27 maja, to była czerwona.
Jeszcze jak zacząłem
  • Odpowiedz
@aarahon: To jest normalne, że niektóre seriale nie mają określonej przyszłości, bo np. stacja się waha albo czekają aż twórca będzie miał wolny czas. Netflix nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem. Mówiłem o takich, które mają potwierdzony kolejny sezon/sezony.
  • Odpowiedz