Wpis z mikrobloga

Chyba zrozumiałem już zamysł Twórców stranger things z podziałem na dwie części:

- przygotujemy dodatkową scenę końcową, która będzie zapowiedzią następnego sezonu,
- puścimy najpierw jedną część i poczekamy na odbiór,
- jeśli odbiór będzie kiepski to zakończymy serial długim epilogiem i finito
- jeśli odbiór będzie dobry to dokleimy dodatkową scenę, zajawkę kolejnego sezonu
- hajs musi się zgadzać

#strangerthings #strangerthings4 #seriale #netflix
BlastMan - Chyba zrozumiałem już zamysł Twórców stranger things z podziałem na dwie c...

źródło: comment_165691998584zf9tmXxUafQadZqS9Vxu.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poortland: to powiedz jak się zakończyła jego kariera w nowej szkole :)

@redemptor: rzut za trzy był anulowany w momencie gdy go oglądałem a sam nie wiedziałem że nie będzie kolejnego sezonu. W momencie gdybym miał informację - anulowany bez zakończenia - to wiedziałbym żeby go nie oglądać a tak zepsułem sobie tylko humor.
  • Odpowiedz
@Poortland: to Ty twierdzisz że serial został zakończony więc skoro został zakończony i znalazłeś to w pięć sekund w google to potwierdź swoje słowa. Umiesz czy nie?
  • Odpowiedz
@aarahon: aaa to teraz wiem o co Tobie chodzi. Chciałbyś aby Netflix podawał, czy serial posiada "zakończenie", czyli zamyka wątki serialu w tych odcinkach które są dostępne na stronie.
np. OA został anulowany, został zakończony, ale nie posiada zakończenia (nie zamyka wszystkich wątków serialu).
  • Odpowiedz
@Poortland: ale ja nie chcę tej informacji bo mi nie jest potrzebna - mi potrzeba informacji czy serial został zakończony. Wstęp, rozwinięcie, zakończenie - pamiętasz to z podstawówki?
  • Odpowiedz
@Poortland: no i to jest właśnie powód dla którego nie lubię netfliksa a nie można tego znaleźć w pięć sekund w googlu bo czasem żeby się o tym przekonać trzeba poznać końcową fabułę serialu przy czytaniu opinii o nim.
  • Odpowiedz
@aarahon nie rozumiem po co ta agresja, ja zrozumiałem o co chodzi ale czemu masz komuś za złe, że nie.

Nawet anulowany serial jest serialem zakończonym bo zakończenie oznacza brak kontynuacji a nie koniecznie zamknięcie wątków.

Tak więc wszystkie anulowane seriale są zakończone.
  • Odpowiedz
Nawet anulowany serial jest serialem zakończonym bo zakończenie oznacza brak kontynuacji a nie koniecznie zamknięcie wątków.


@Medonix: nie odróżniasz zakończenia produkcji serialu od zakończenia serialu.
  • Odpowiedz
"ogólnie to to jest powód dla którego zrezygnuję z netflixa - brak informacji o tym czy serial jest zakończony czy nie. To jest #!$%@? rak tego serwisu."

@aarahon: odróżniam, to nikogo wina, że polski język ma wiele znaczeń do jednego słowa, skąd ktoś ma wiedzieć o co ci chodzi? Gościu odpowiedział na twoje pierwsze pytanie w 100% poprawnie. Bo da się łatwo znaleźć czy serial jest zakończony czy nie.

Poprostu
  • Odpowiedz