Wpis z mikrobloga

#excel od 7 się głowię i nie wiem, co zrobić xD
Jeden plik mi nie działa. Otwieram go, ale pokazuje szary ekran.
-nic nie jest ukryte. Nie widać znaczników kolumn ani wierszy, ale jeśli coś jest wpisane w komórce i ją wybiorę to widać to na pasku formuł, widać też adres komórki
-próbowałam zmieniać układ strony
-próbowałam "disable hardware graphics acceleration"
-przenosiłam plik po całym komputerze
-otwierałam i zamykałam, minimalizowałam, wszystkie te takie małe rzeczy
-naprawiałam pakiet Office
I nadal nic :/ Tylko ten jeden plik, to zwykły, z danymi w jednym arkuszu i tabelą przestawną w drugim.
Jakieś pomysły? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Limonene - #excel od 7 się głowię i nie wiem, co zrobić xD
Jeden plik mi nie działa....
źródło: comment_1656919399OkvJDMQx9bQqxonhBJTSdS.jpg
  • 8
dla ciekawskich, obeszłam to trochę brute forcem, bo okazało się, że mimo że nic nie widać, mogę kopiować zawartość. Więc ctrl+pg up i udało mi się przenieść wszystkie potrzebne arkusze xD Ale nadal się zastanawiam co tam się stało
nie jest


@Limonene: jest
Mi często się tak robi jak pracuję na 2 ekranach.
Arkusz przeciągnięty na którąś stronę, ładuje się poprawnie i kursor jest jest w arkuszu i przesuwając strzałkami pokazuje formuły
@lexico: No nie jest xD jak kliknę w lewym górnym rogu tam gdzie jest komórka A1, to pokazuje mi, że jestem w A1. Jak dobrze utrafię kursorem to arkusze też przełączę. To wszystko tam jest na swoim miejscu, ale tego nie widać
@brak_nicku: było wyszarzone ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w połowie pracy, znikąd pojawił mi się komunikat, że cały MS Office zostanie zamknięty i zaktualizowany, pomrugało kilka razy, pokazało, że jest up to date i nagle wszystko działa xd