Wpis z mikrobloga

@kutabix: zjawisko, które jakieś 2 lata temu opisałem jako "wypięcie cipy". Jest to bezwarunkowy odruch wypięcia cipy dla czada, oraz warunkowy odruch dla n0rmictwa w celu uzyskania benefitów. Ostatnio "wypięcie cipy" wystąpiło również w filmiku Szarpanki z Życiem, gdzie laska nagrała filmik, w którym pokazała że podnosi sweter żeby odsłonić dupsko dla czada, jeśli takowy stanie za nią w kolejce po bułki. Natura.
  • Odpowiedz
@kutabix: stracone pokolenie, a lepiej nie będzie. Gdybym nie zaglądał na wykop nawet nie zdawałbym sobie sprawy z poziomu zdebilnienia obecnej młodzieży. W ogóle musiałem zgoglować to "crush" #!$%@? xD. Nie ma to jak ciurkiem zasysać wszystkie debilizmy z ameryki i polonizować to.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sezonowiec1: a co tu do rozumienia? Żartowanie i racjonalizacja #!$%@? wśród młodych dziewczyn? Tylko skończony DEBIL może się z tego śmiać. Tik toka nie mam zamiaru instalować. Nie jestem debilem

@sikalafou: tylko zartowanie, racjonalizacje #!$%@? sam sobie dodales. Jestes debilem.
  • Odpowiedz
Lepiej dla was boomery jakbyście tego tiktoka nie instalowali xD


@sezonowiec1: masz na myśli tę samą aplikację, która ze wszystkich mediów społecznościowych najbardziej obniża poziom inteligencji? Stworzona dla ludzi, którzy nie potrafią się skupić na jednej rzeczy dłużej niż 10 sekund? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tej samej, na której filmiki typu "gość leje wodę do parasola i wrzuca tam płatki kwiatów, po czym wylewa to sobie
  • Odpowiedz
@sikalafou: Jakiego #!$%@? XD crush to osoba do której się wzdycha latami - laski tak często mają np wzdychają do jakiegoś popularnego gitarzysty czy aktora. Wiadomo, że gość się nie rozerwie i nie będzie z 5 tysięcami fanek na raz ale i tak ma się jakąś tam sympatie do niego bo dobrze gra na gitarze, gada w kilku językach, fajnie wygląda i generalnie to spoko ziomek jest. To jest właśnie znaczenie
  • Odpowiedz