Wpis z mikrobloga

@lubie_piwo: Nie wiem co to ma do rzeczy. Buty ze skory to nie luksus zarezerwowany dla najbogatszych xD
Ale No to nie moje wesele, nie ja będę wyglądał jak clown w lakierkach wyglądających jakbym dostał je po starszym bracie który z kolei tez dostał po starszym bracie ( )
  • Odpowiedz
@lubie_piwo: A i prawidła możesz sobie odpuścić. Dobre pełne prawidła to koszt 60-100 zł. Tych butów i tak nie wyprostują.

Widać, że słabo się wyginają, więc szycie jest kiepskie. Skóra najprawdopodobniej niestety też.

Jakkolwiek to nie brzmi to najlepiej zainwestować 500-1k w dobre buty, dbać o nie i używać przez 10 i więcej lat. Loake, Berwick Church's (jest sporo marek europejskich produkujących świetne buty) lub jakieś customy na zamówienie.

Z
  • Odpowiedz
@lubie_piwo: tu jest wykop. Słuchaj i rob odwrotnie niż gadają.

A wiec:
1)lakierki zawsze wyglądają bardzo dobrze jeżeli je zostawisz z odpowiednim ubiorem. Te wszystkie Oxfordy, Derby i inne są spoko ale nie będą tak eleganckie jak lakierki, bo są butami typu codziennego a lakierki nie. Tak jak garnitur możesz nosić codziennie ale frak niekoniecznie. Jeżeli ktoś je nazywa cygańskimi butami to dlatego ze brak mu pewności siebie żeby takie założyć.

2)zagięcia są normalne (choć w przypadku dobrego materiału wyglądają estetyczniej) i nikt nie zwraca na nie uwagi o ile nie rozdziera się skóra. Dobra pasta do lakierek
  • Odpowiedz