Wpis z mikrobloga

@Kamil32123: wiesz, mnie tylko boli brak wiedzy historycznej. Nie będę nienawidził narodu dlatego, że jest w jakiejś kwestii historycznej słabo wyedukowany. Ukraińcy nie nienawidzą Polaków i mi to wystarczy. A politycy ukraińscy to akurat powinni zaknąć morde i nie dawać pożywki kacapskiej propagandzie.
  • Odpowiedz
  • 6
Nie będę nienawidził narodu dlatego, że jest w jakiejś kwestii historycznej słabo wyedukowany.

@norbert108 mam nadzieję że w takim razie rozumiesz Rosjan xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@affairz: @alberto81: na początku wojny w rosyjskich wiadomościach propagandyści użyli terminu "banderomobil" na samochody wojsk ukraińskich. Stało się to memem w Ukraińskim internecie. Domyślam się, że ta naklejka to też naśmiewanie się z ruskich.
  • Odpowiedz
@alberto81:
Problem w tym, że ten twój kanał zerżnął to z wykopu od kolegi @Triptiz który nie chce powiedzieć kto mu to podesłał i wstydzi się podać swoje źródła. Raz szukał na twitterze, raz ktoś zrobił screeny potem on sam zrobił screeny. XD

Ty wchodzisz na kanał ruskiego trolla na telegram i trollujesz na rzecz rosji? Po co? W jakim celu współpracujesz z ruską propagandą?
  • Odpowiedz