Wpis z mikrobloga

@Masterczulki od początku mówiłem że igła to nie jest i parę pierdół się znajdzie ale myślę że będzie Pan zadowolony bo ona jest jak taki mały osiołek ( ͡º ͜ʖ͡º) patrzę na te foty i aż wam #!$%@? zazdroszczę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieję że się jeszcze złapiemy w terenie !
@niebenben: sa totalnie wyjechane już, na seryjnych powinna być 3-4cm wyżej.
Była też po dzwonie z przodu i ktos to spasował stopami blacharsko ale podłoga i podwozie *****

@Masterczulki: to szumienie z silnika to rozrząd, tam jest łańcuch i ociera o slizgi. Kup tani zestaw sam łańcuch + ślizgi za 200-250 zł.
To robi 100k kilometrów.
https://allegro.pl/oferta/rozrzad-zestaw-lada-niva-1-7-1-7i-fabryczny-11935209394?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_czesci-samochodowe_pla_ss&ev_adgr=Czesci_samochodowe&ev_campaign_id=14491971570&gclid=CjwKCAjw2f-VBhAsEiwAO4lNeBaoeF7h29w1Y8BaPoUFZ758qcreVcGrCUzWaaYcsRb4Wv56LxmFIxoCWMEQAvD_BwE
@Masterczulki tego nie wiedziałem, jak kupowałem gość mowil że Nowe, ująć co jeżdżone ale tuleje na nich jakieś zmęczone były bo jedną mi wyabordazowala, w schowku jak coś masz resztę kompletu zapasową :D
@Tonari_Totoro taaak, było to lepione chyba w garażu u kogoś, trochę ogarnalem przód bo był w jeszcze gorszym stanie. Ale właśnie spod ocalał i wszędzie zaznaczałem że jest naprawdę spoko bo widziałem inne i miałem porównanie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niebenben: @Tonari_Totoro: jak to na wypoku napisano parę lat temu. Auto kwantowe.

Ach ta Łada. Auto kwantowe, nigdy nie sprawne do końca, nigdy do końca nie zepsute. Stacyjka po lewej stronie jak w Porsche. Klamka bagażnika tam gdzie nie ma tylnych drzwi. Kierownica nie "w osi" - siedzi się nieco obok. Drzwi można otworzyć dowolnym kluczem, śrubokrętem lub pomidorem. Pokrywa silnika otwierana odwrotnie - i dobrze, bo zamek do niej