Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Z jakich map turystycznych online korzystacie? Maps.me i Mapy.cz mocno mnie zawiodły. Ewentualnie w mapach google mozna dodać łatwousuwalne pinezki, bez dodawania nowej mapy (którą nota bene ciężko się usuwa)?

#turystyka #podroze #podrozujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ramirezvaca: głupio pisać,ale maps.me ma mało punktów widokowych a w mapy.cz trzeba podawać numer telefonu, aby zapisać punkt, a nie chcę tego robić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piernikwkropki: zależy mi na aplikacji, ew. możliwości korzystania offline. No i żebym oczywiście mogła dodawać punkty. W Polsce czy UE nie mam problemu, bo zawsze jest internet, ale nie chce kupować specjalnie nowej karty sim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piernikwkropki: chyba takiej wersji nie potrzebuję, ta mi całkowicie wystarcza. I ma więcej zaznaczonych punktów niz te wcześniej mi znane mapsy. Dziękuję
  • Odpowiedz
@alxnr: ja bardzo lubię klasyczne mapy papierowe, ale takie fajnie studiuje się w domu, nie na szlaku. Dlatego korzystam z apki traseo. Tam można kupić każdą mapę wydawnictwa COMPASS i korzystać z niej offline podczas wycieczek. Jest kilka darmowych map do przetestowania. Jest bardzo dużo punktów turystycznych, widokowych. Odkrywam w ten sposób dziwne, mało uczęszczane miejsca np. w Bieszczadach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Varajin: ooo, właśnie widzę. Bardzo przejrzysta aplikacja. Akurat zależy mi na nieznanych trasach, więc przypada się na pewno
  • Odpowiedz