Wpis z mikrobloga

Hehe tak mi się przypomniało odnośnie jak ktoś się zastanawia nad #tatuaze mój kolega z roboty angol znalazł sobie dupę typowy robol z nizin społecznych znalazł podobną partnerkę p0lkę papużki nierozłączki wielka miłość wszędzie z nią chodził razem nawet do roboty do niego przychodziła i czekała aż skończy. No i szybko urodził im się syn wielka miłość trwała, po narodzinach walnął sobie tatuaż na szyi na cześć potomka, wielkie serce a na nim wstęga i napis Ethan i datę urodzin małymi cyframi ale tak że prawie nie było widać a imie oczojebne. Jak to zobaczyłem pierwszy raz to się powstrzymywałem żeby nie ryknąć śmiechem bo wyglądał jak jakiś gej z imieniem chłopaka w sercu wytatuowanym na szyi. Ostatnio byłem w UK i go spotkałem okazało się że się rozeszli ona gdzieś wyjechała z kraju i siedzi z ciapatymi w Holandii dorobiła kolorowe rodzeństwo dla Ethanka gość nie ma kontaktu z synem od paru lat, schudł zaczął chlać i ćpać kiedyś go ciężko było namówić na piwo na szczęście lustro i koledzy nie dają mu zapomnieć o synu owocu wielkiej miłości #przegryw #zwiazki #zagranico #p0lka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasus: głupich rodziców mi nie szkoda,ale dzieci z tego tak,od narodzin na gorszej pozycji niż ich rówieśnicy mający myślących rodziców.
  • Odpowiedz