Wpis z mikrobloga

#dziendobry #lodz w 2 dzień lipca, sobota, Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości, Dzień Dziennikarza Sportowego i Międzynarodowy Dzień UFO

100/165 [projekt GreenRoom] #zdjeciatarzana [GALERIA]

Mój kącik japoński w pełni - ze źródełkiem, #sake i drzewkiem #bonsai
Sto zdjęć przeleciało... Nadal Was zaskakuje co się pojawia?

#japonia
WLADCA_MALP - #dziendobry #lodz w 2 dzień lipca, sobota, Międzynarodowy Dzień Spółdzi...

źródło: comment_16567465414xhgkMVrJbwStSpIHE07fW.jpg

Pobierz
  • 6
@cybulion: każde z tych zdjęć jest z jednego pokoju, dowody przedstawię na ostatnich pięciu zdjęciach, które pokazują całość greenroomu... Ale dzięki, że zauważyłeś, że trudno to pomieścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
@cybulion: w pewnym momencie sam zauważyłem, że moje genowe obciążenie (zbieractwo, ładnie nazywane hobby) które objawiało się u mojego dziadka (znaczki, monety, książki czy wpisywanie do zeszytu wyników sportowych z gazety) i ojca (zbieranie modeli autek, książek, pocztówek, kapsli, naklejek i wafli od piwa, znaczków) jest już silne we mnie. Mam na przykład kolekcje moich biletów z kina i jest pokaźna - czemu? Nie wiem, ale kolekcjonowanie mam we krwi. Zdjęcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WLADCA_MALP: czekamy z niecierpliwoscia. Tez mam to w genach, znaczki po dziadku leza w bezpiecznym miejscu, pudelko z gwozdziami i srubkami przeszlo juz przez pradziadka, dziadka, ojca i jest u mnie. A sam mam kolekcje clipperow, klocki lego, naszywki z punkowych czasow... Ahh....