Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? czasy ze teraz za dorosłych ludzi się odpowiada nawet w kwestii pogody. Jprdl. Po to każdy ma rozum, żeby zadecydować czy ryzykuje zmokniecie czy wraca do hotelu, tak samo jak koncerty odbywają się w upale +30 i każdy musi sam ocenić czy czuje się na siłach wystać w takich warunkach w tłumie. A tu nie pewna prognoza, ciemne chmurki i kończymy imprezę, jaja jakies…
#opener
  • 17
@michallbn: tak, ale jakby coś Ci się stało, bo wszystko grało by dalej, to ewentualne koszty leczenia weźmiesz na siebie i powiesz „moja wina, nie obarczam za to winę organizatora”? Jeżeli tak to spoko, ale znając życie to wszyscy w takiej sytuacji zawalili by winę na organizatora a ten by miał problemy
@rakiwo: @Manymouse: : @Nitrobis: @p0vnedu:
hehe o tym mówię dziewczyny Jesteście jak dzieci, organizator mógł wydać ostrzeżenie ze zbliża się burza a jak by się faktycznie zaczęła to by przerwali koncert kto by wcześniej się nie schował to by trochę zmókł a kogo by trafił piorun ten by mogl miec pretensje do siebie i tyle.
@Manymouse: a jak z domu wychodzisz mając 30 lat to tez dzwonisz do mamusi czy możesz żeby zrzucić na nią odpowiedzialność? Taki koncert to nie wiezienie można wyjść w każdej chwili, a burza (której nie było) to nic nadzwyczajnego. Ogarnijcie się ciotki bo później tylko sami rozszczeniowcy ze „ktoś coś” powinien za was decydować bo pani redaktur my nie wiedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michallbn mając powyżej 18 lat sam za siebie odpowiadasz. Wchodząc na teren festiwalu jesteś pod opieką organizatora. Musisz przestrzegać regulaminu i słuchać się poleceń. Jeżeli ktoś zginie, to odpowiedzialność spada na organizatora, za niedopilnowanie.

https://www.google.com/amp/s/amp.tvn24.pl/kultura-i-styl/festiwal-astroworld-zbiorowy-pozew-przeciw-organizatorom-o-750-milionow-dolarow-odszkodowania-5492778

Na tym festiwalu zginęło kilka osób i teraz mogą się nie wypłacić do końca życia. Zdaję sobie sprawę, że jako prawak masz przewlekły Skórcz mózgu, ale to naprawdę jest super proste. Na strzelnicy jesteś pod opieką właściciela,
@Manymouse: Wiadomo ze organizator pilnuje porządku ale tu zarządzono pospieszna ewakuacje z uwagi na deszcz którego w dodatku nie było i o to mi chodzi żeby organizatorzy przez rozszczeniowych ludzi są tak przewrażliwieni ze przez obawę przed dreszczem odwołują koncert… na świeżym powietrzu. Tłumaczycie mi regulaminu itp a nie wodzie nie współmierności środków do zagrożenia i z tego właśnie kpię a wy bijecie brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°
@michallbn no, w 2017 ktoś był tak mądry jak ty i przez to zginęły dwie dziewczynki w obozie harcerskim. Chcącemu nie dzieje się krzywda nie? Kijem rzeki nie zwrócisz, społeczeństwo się zmienia, możesz się denerwować albo zrozumieć.
@Manymouse: piszesz, że każdy odpowiada za siebie, ale na festiwalu to organizator odpowiada za bezpieczeństwo uczestników. Widocznie mieli lepszą wiedzę od Ciebie co jest bezpieczne, a co nie. Mogłoby dojść do paniki w trakcie załamania pogody i np stratowania kilku osób. Deszcz, pioruny.... Zapominasz o wichurze np która też stwarza zagrożenie. Mi przed pracą dzisiaj złamało drzewo, szczęście że upadło w kierunku, gdzie na ławkach nie siedzieli ludzie