Wpis z mikrobloga

Po kilku godzinach tekst Jadczaka o Stanowskim spadł z głównej WP, w zakładce piłka nożna też się nie wyświetla. Naczelny nie wytrzymał jego personalnej wojenki, kolejny raz po dobrej robocie gość nie wie kiedy zahamować i się podłożył zakolakowi. Zamiast dalej walić w Michniewicza to bez żadnych konkretów zaczął strzelać do Stanowskiego. Czy ktoś wierzy w wyjaśnienia Stanowskiego czy nie to jak najbardziej jest to logiczne że gdy służby zatrzymały sędziego Ekstraklasy za korupcje to on jako dziennikarz sportowy mógł wydzwaniać po znanych mu ludziach z piłki w tym do trenera Lecha Michniewicza.

Jadczak niech się schowa do piwnicy na kilka miesięcy i dalej grzebie bo jak z dnia na dzień ma coś napisać to wychodzi nieprzygotowanie i sam się ora.

#kanalsportowy #pilkanozna #reprezentacja
  • 9
@I_am_the_liquor też mam wrażenie że koniecznie chciał temat pociągnąć gdy jest grzany i wyszło to co wyszło.

Artykuł o Grubasie był fajnie dopracowany. To mam wrażenie że był zlepek luźnych myśli skleconych tak żeby składały się w określoną narrację.

Mam nadzieję że to go nie zniechęci i dalej będzie węszył wokół grubasa i zakolaka ale rozegra to na spokojnie.
@I_am_the_liquor: Przeszarżował trochę tym razem, jakby to powstało jako takie addendum do głównego artykułu i skupił się dalej na grillowaniu Michniewicza m.in. tym że go prawdopodobnie nie było na tej imprezie, to by to dużo lepiej wyszło. Na Stanowskiego potrzeba jednak trochę większych dział niż 2 połączenia z Fryzjerem i kawałki starych artykułów i książek które w dodatku w dyskusji się pojawiały ostatnimi dniami.
Cześka nie dało się wytłumaczyć i już
Teraz sprawa Michniewicza rozgrywa się o to czy jakiś DailyMail albo SkySports podchwyci temat od Marki i szambo wybije już na całym świecie, co do zwolnienia Michniewicza już będzie musiało doprowadzić


@FerdekM: XD chłopie świat ma w dupie naszą śmieszną piłkę