Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matumat: a jak siedziałeś w domu to co robiliście? Bo zostałem zaproszony do znajomych i oni będą coś tam sobie brać i nie wiem czego się spodziewać po nich w sumie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra czyli widzę na co się przygotować, a w jaki sposób mogę ich czymś zająć, nie wiem jakieś zajęcie im wymyślić żeby się pobawili i żebym miał się z czego pośmiać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WujaChoNoTu: Mdma to najlepszy party drug. Czujesz duza bliskosc do drugiej osoby, mozesz rozmawiac na kazdy temat doslownie, najlepsze imprezy sa wlasnie jak kazdy bierze to samo. Np laczone imprezy gdzie czesc pije alko a czesc emke zle wspominam, zupelnie inne fazy xd

Eh ale bym se zjadl xD
@WujaChoNoTu: kiedys z kumplem zalatwialismy gandzie od takiego gościa co lubil fete i byl naspidowany, zapalilismy razem z nim w ramach podziękowania, ze nam pomogl ogarnac, to byl blad. My fajnie wyluzowani a temu maniakowi geba sie nie zamykała, nadawal jak radio, jechal z przedlugimi monologami, cieszyl sie ze swoich historii i zasypywał nas kolejnymi co jakis czas mowiac, ze byla niezla pompa, ale byla pompa, jest pompa. To byly tortury.
@Vigorowicz: mi się kiedyś fajnie paliło po takiej średniej dawce fety, ale wcześniej ją zbijałem jakimiś depresantami i to dlatego, chyba głównie baclofenem. No ale ogólnie to po zapaleniu przyjemnie się leżało i słuchało muzyki, no i o dziwo nie miałem typowych fetowych efektów, tylko jakby wzmocnienie psychodelicznej części zioła i szybsze bicie serca. Chociaż przy innych próbach to już inaczej ten miks wchodził. Jak mam palić na stymulantach to wolę