Wpis z mikrobloga

@MocneHaslo: jest już od dłuższego czasu, zależnie od klasy i konstrukcji samochodu (część nie obejdzie się bez klimatyzacji, części wystarczy nawiew albo naturalna wymiana powietrza). Na przykład w grupie Hypercar, która od ubiegłego roku startuje w FIA WEC przepisy przewidują klimatyzację i nakładają max 32 stopnie Celsjusza w kabinie przy temperaturze powietrza do 25 stopni, a powyżej 25 stopni maksymalnie 7 stopni więcej od temperatury powietrza.
pewnie wrażenia dużo lepsze ale czy nie napieprza bania po kilku godzinach gry?


@Spejsonik: Tu nie wiem na ile mój przykład jest reprezentatywny, ale po prostu to trzeba powoli zaczynać.

Znam ludzi których na wymioty bierze na sam widok okularów do VR, ale to jest najczęściej ten sam schemat że sobie kupił zabawkę, założył na głowę i grał do porzygania, a raz jak się człowiek "sparzy" to już koniec.

Ja kupiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellfirehe: Kiedyś mi kumpel dał spróbować na Google VR i po kilku zakrętacg podziękowałem. Mózgowi "brakowalo" siły odśrodkowej i zevralo się na wymioty. Do tej pory nie miałem żadnych problemów z błędnikiem.
Kiedyś mi kumpel dał spróbować na Google VR i po kilku zakrętacg podziękowałem.


@Majsterzyna: moim zdaniem nie powinno się zaczynać od jazdy, bo nieprzyzwyczajony mózg dostanie spięcia między tym co widzi a co czuje.
Lepiej zaczynać od statycznych scen 3D nim mózg się nauczy z tym żyć, tak jak mózg marynarza gdy przebywa pod pokładem bujającej jednostki.
a jakie okulary polecasz nie za miliony?


@Spejsonik: ja kupiłem Oculus Rift
Na początek może być, tyle że rozdzielczość jest dość słaba co ma swoje wady i zalety.
Zaletą jest że generację płynnego obrazu w 90fps pociągnie słabszy sprzęt, wada niestety taka że słabo widać co tam jest w oddali no i trochę przeszkadza "siateczka" między pikselami którą trochę widać.

No ale chciałbym w przyszłości kupić coś z większą rozdzielczością.
na jakim sprzecie grasz przyjacielu?


@szczepan126: i9-11900K i rtx3060
We wszystkie gry na VR idzie ładnie, najbardziej z detali trzeba zejść w Dirt Rally 2.0 ale też da się grać płynnie na całkiem ładnych
wcześniej miałem 2070 i też bez problemu grałem, ale na nieco mniejszych detalach

Na słabszym sprzęcie to już raczej zostaje RBR i LFS (ale i tak warto)
@hellfirehe: Osobiście nie przejade całego wyścigu ~1.5h w VR, a o jakimś 6h endurance nawet nie myślę. Przez ciągłe skupienie oczy szybko wysychają i trzeba kropić często. Ale w skyrima czy no man sky mogłem grać godzinami, zależy od gry i człowieka