Wpis z mikrobloga

Lokalizacja ma znaczenie...
Łączny wynik po przeprowadzonych akcjach to: 28,350 l

Zakończyła się trzecia terenowa akcja krwiodawstwa z serii zaplanowanych w ramach projektu #barylka22, która odbywała się w Sopocie.
Trzeba trochę więcej o niej opowiedzieć, aby wyjaśnić skąd taka, a nie inna, lokalizacja naszego wydarzenia w Trójmieście.
Pierwotnie pobór krwi w ramach naszego projektu miał odbyć się na Open'erze. Dzień idealny - mnóstwo ludzi się dopiero zjeżdża, świeża krew, czysta od ewentualnych pokus dalszych godzin spędzonych na polu w pobliżu sceny. Miał odbyć się, lecz organizatorzy tego Festiwalu, mimo kilku zapewnień, że moja prośba jest procedowana (a zapytania słane były już w lutym), nie odpowiedzieli na to pismo. (°° Czasu zostawało coraz mniej i następną lokalizacją miał być Monciak - tutaj niestety brak zgody UM w Sopocie sprawił, że szybko musieliśmy o tym zapomnieć.( ͡° ʖ̯ ͡°) Zasugerowano nam skierowanie wzroku na Haffnera i na sugestię przystałem, a jako, że organizuję wszystko zdalnie niestety nie spodziewałem się, że frekwencja w tym miejscu może być aż tak mała.
Zawsze warto próbować pojawiać się w nowym miejscu, a Skansen Grodzisko mógł być tego dobrym przykładem, jednak nie tym razem - może kiedyś? ()

Zatem w dniu 29.06 zebraliśmy 3,6 litra KP, która to została pobrana od 8 osób. Dodatkowo kolejne 3 niestety nie zakwalifikowały się do donacji, a z racji braku zainteresowania akcją, po konsultacji z ekipą RCKiK Gdańsk, akcja zakończyła się o 13:30 (30 min przed czasem).
Swoją drogą - ekipa w autobusie rewelacyjna. () Pozdrawiamy serdecznie.
W tym dniu mogliście spotkać na miejscu troje z naszych opiekunów: @Salido, @wuochu oraz @Pociongowy. Dziękujemy tym, którzy przybyli, za mile spędzony czas. ʕʔ

Podsumowując. Nie popełnijcie mojego błędu przy organizacji takiej akcji u siebie i najpierw sprawdźcie, czy miejscówka jakkolwiek nadaje się na takie wydarzenie. Małe potoki przechodniów nie zwiastują sukcesu.
Tymczasem ja wracam do łódzkiej i rzeszowskiej akcji.


#barylka22 #barylkakrwi #krwiodawstwo #gdansk ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie #sopot czy #trojmiasto #polska #ciekawostki
BarylkaKrwi - Lokalizacja ma znaczenie...
Łączny wynik po przeprowadzonych akcjach t...

źródło: comment_1656580804ZREcNjea09rVYAMZXUL6b1.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@klawiszs: Żadnej afery nie robimy - po prostu dostałem odpowiedź, że nie da rady (i teraz nie pamiętam dokładnie powodu ale był on do przyjęcia) więc no trudno. ¯\_(ツ)_/¯ Wiem, że kiedyś były tam organizowane na górze akcje, ale po tym zdarzeniu z autem niezbyt jest możliwość ogarnięcia tam teraz czegokolwiek w tym stylu. A na dół po prostu by nie wpuścili i o. Po ptokach i mówi się trudno.
  • Odpowiedz
@BarylkaKrwi: bardzo proszę mnie nie denerwować, bo specjalnie nie oddaje teraz krwi, żeby oddać ją na wydarzeniu w Łodzi! ȍ ̪ ő Napisz proszę na priv jakie to są problemy, może będę w stanie jakoś pomóc ale nic nie obiecuje.
  • Odpowiedz
@zarrock12: niestety nie jesteś w stanie nic poradzić. Nie ma ekipy wyjazdowej na dzień, w którym akcja miałaby się odbyć docelowo ale też termin ten przesunął się z 30 na 31.07 jeśli nic nie wymyślę to zrobimy po prostu tego 30.07 na Piotrkowskiej tyle że jest to obarczone problemami logistycznymi ze względu na pochód, który wraca do Łodzi po latach (nie pamiętam co to dokładnie). Ogarniemy jakoś ( ͡°
  • Odpowiedz
@6a6b6c: proszę bardzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) również dziękujemy za krytykę naszego logotypu. Jeśli będziemy mieli je znów zmieniać weźmiemy pod uwagę Wasze dotychczasowe wypowiedzi.
Miłego wieczoru ʕʔ
  • Odpowiedz