Wpis z mikrobloga

@djgrs: XD co ludzie głupi są tutaj to ja nawet nie
Każda butelka i puszka stała w takich warunkach, mówię to jako były pracownik hurtownii spożywczej
U nas jeszcze dużo miejsca nie było więc były 3-4 palety z wodą które w godzinach otwartych się wywoziło żeby dało się przejść
Podobnie woda stała w kontenerach, wszystkie cholernie nagrzane od słońca razem z znajdującymi się w środku paletami piw, wód i innego pitnego
powietrze w Polsce jest jednym z najbrudniejszych na świecie, jemy dużo śmieciowego jedzenia. Myślę że ta minimalna ilość mikroplastiku jakoś nie zrobi dużej różnicy w naszym organizmie


@AlfredoDiStefano: a więc jest źle, to po co się cokolwiek starać?
@Krupier: nie powiem ci dokładnie, ale wiem że nawet jakiś wykopek dodawał wodę ze swojego kranu to była zanieczyszczona i pisał, że w jego miejscowości taka jest (chyba gdzieś na Śląsku), jednak no w większości miejscowości, szczególnie dużych miast ta woda powinna być jak najbardziej zdatna do picia
@powaznyczlowiek: 35 C to temperatura powietrza, a ta jest ta sama w słońcu i w cieniu. Dużo osób się daje złapać na tą "temperaturę w słońcu" bo się termometr wyeksoponowany na zachód nagrzał i pokazał wartość powyżej aktualnego rekordu świata.

Niemniej jednak przy 35 C temp. powietrza i wystawieniu tego na słońce temp tych butelek może osiągnąć z 50-55 C, może trochę więcej. Nie wiem jak to wpływa na plastik, ale