Wpis z mikrobloga

@kseroboy: tam są worki na śmieci? moim zdaniem dobry pomysł w pisowskim państwie gdzie jak czegoś braknie w niedziele to po prostu tego nie będzie. Powinien być jeszcze papier do dupy itp.
  • Odpowiedz
bo w dużych miastach normalnym jest zakladanie worków na śmieci w takich przydrożnych śmietnikach.

Nie wiem skąd to zdziwienie.


@fasttaker: o czym ty w ogóle piszesz? mi chodziło o to czy w trzecim rzędzie w tym automacie to worki na śmieci po prostu
  • Odpowiedz
tam są worki na śmieci? moim zdaniem dobry pomysł w pisowskim państwie gdzie jak czegoś braknie w niedziele to po prostu tego nie będzie. Powinien być jeszcze papier do dupy itp.


@Piottix: I to jest właśnie twój problem.

Mówimy tu o automacie w bloku, a ty wyskakujesz z Pisem. Problem istnieje, to fakt, ale pi3r#olenie o nim 24/7 nic nie da - tym bardziej pod tym wpisem.
  • Odpowiedz
bo w dużych miastach normalnym jest zakladanie worków na śmieci w takich przydrożnych śmietnikach.


@fasttaker: i ty rozumiem kradniesz te worki założone na śmietniki przydrożne, jeżeli nie ma blisko sklepu? Czy o co chodzi z tym komentarzem? xD
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że od poniedziałku do soboty możesz robić zakupy?


@Mr_3nKi_: dziękujmy więc łaswie rządzącym! mogli całkowicie zakazać zakupów xD

co w tym złego, że w automacie stoi automat?


@Mr_3nKi_: przecież nic nie pisałem że to złe - wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Limonene skąd wniosek z mojego komentarza, że kradnę worki?
Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo większej głupoty dawno nie przeczytałem w tym ścieku.
Pozdrawiam i bywaj.
  • Odpowiedz