Wpis z mikrobloga

skąd wniosek z mojego komentarza, że kradnę worki?


@fasttaker: no bo w taki sposób to napisałeś ¯\_(ツ)_/¯
Ktoś stwierdził, że fajnie, że w takiej maszynie są worki do kupienia, bo w niedzielę niehandlową można je sobie kupić
A ty na to "w dużych miastach normalnym jest zakladanie worków na śmieci w takich przydrożnych śmietnikach"

Jedyny związek między tymi dwoma sprawami, jaki mi przyszedł do głowy to sytuacja, w której ktoś w
@Piottix bo w dużych miastach normalnym jest zakladanie worków na śmieci w takich przydrożnych śmietnikach.

Nie wiem skąd to zdziwienie.

@fasttaker: I co? Jak zabraknie Ci w niedziele worków na śmieci to bierzesz sobie te założone na przydrożne śmietniki? ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fasttaker:

jesteś ze wsi albo malutkiego miasteczka. Zgadza się?

W sensie, jak ktoś nie ma ochoty zapieprzać do żaby żeby przepłacić za to samo, co mógłby kupić w markecie, bo czarna mafia, wraz z komuchami z solidarności sobie tak zażyczyły, to już jest z małej wioski?
@Mr_3nKi_: podejrzewam, że to, że prąd klatkowy i piwnicowy jest rozliczany wspólnie na mieszkania w klatce lub całym bloku- (przynajmniej tak jest u mnie w wielkiej płycie- przez co są instalowane zabezpieczenia antykradzieżowe na rozdzielniach i na punktach oswietleniowych, bo co sprytniejszy janusz podpinał złodziejkę do gniazda żarówki, albo wpinał się w przewody do oświetlenia i w piwnicach robił mini warsztat ślusarki( ͡° ͜ʖ ͡°)). Więc prawdopodobne,