Wpis z mikrobloga

@Faitameet: @No_mad: Pewnie, lepiej niech nic nie robią, to dopiero ludzi będzie pełno. ^^

Tak gwoli ścisłości:
Na św. Marcinie na odcinku Gwarna - al. Niepodległości było 13 drzew (z czego większość niskich albo młodych), a będzie około 36 i dużo zieleni niskiej.
Przy samym skrzyżowaniu Niepodległości/św. Marcin przybędzie też trochę zieleni niskiej.
Na św. Marcinie od a. Niepodległości do Mostu Uniwersyteckiego nie było żadnej zieleni, a będzie coś koło
@Turambetto: "będzie"


Na wizualizacjach św. Marcin miał wyglądać o wiele lepiej a zamiast tego jest paskudna kostka, jakaś dziura plująca wodą i wystające świecidełka. Plac Kolegiacki też zabetonowany.

Ale przecież skoro "ma być" i obiecają to tak będzie, o co chodzi tym ludziom :) Przecież JJ nic złego nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Faitameet: Aha, czyli Twoje "będzie" jest pewniejsze niż to planistów? Skoro masz projekt, to inwestycja będzie wykonana według tego projektu... Tu nie ma żadnych obiecanek, czy wróżenia z fusów.

Kostka na św. Marcinie to faktycznie duży błąd (nie przez jej wzór, a materiał - beton zamiast kamienia) i to trzeba piętnować, co zresztą się działo i dzięki temu kolejne fragmenty będą już z kamienia.
Sam wygląd św. Marcina przy Alfach jest
@Turambetto: Tak, nie wychodzę z domu, Poznania na oczy nie widziałem i tylko wszczynam gównoburze w internecie xD Że też wam pozwalają wchodzić na wypok w urzędzie, bo nie wierzę że ktoś może bronić tych #!$%@? remontów na poważnie.

Póki co to "będzie" planistów ma fajny rozjazd z tym co "jest" aktualnie, więc obietnice JJ i spółki mogę sobie wsadzić w betoniarkę. Ale może się mylę. Może remont Marcina, Alei oraz
@Faitameet: O stary, o pracę w urzędzie to jeszcze mnie nikt nigdy nie osądzał. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że jesteś jakimś trollem czy cholera wie czy, ale przecież nie o to chodzi (no i to ja pierwszy wyskoczyłem z lekkim ad personam, więc w sumie nie dziwię się, że dostaję tym samym).

Przecież tak samo jak ty masz prawo do krytyki tych inwestycji, tak samo chyba ja mam prawo do
A gdzie wtedy by przebiegała jezdnia? Myślę, że mógłby być wtedy problem z jej szerokością. Projekt Marcina nie jest idealny (jakość kostki, niska zieleń) ale daleko mu do powiatowej betonozy.