Wpis z mikrobloga

Kupiłem właśnie 150k dogecoinów przez allegro z racji tego, że nie chce mi się dalej w to bawić ogłaszam konkurs

Zwycięzców ogłoszę o 18.00 dnia dzisiejszego! Nagrodą jest 1000 dogecoin ów

Co musicie zrobić, żeby dostać doge"?:

1. Zaplusować ten komentarz

2. W odpowiedzi napisać swój najlepszy kawal - ew. coolstory

3. pod kawałem podać numer swojego konta [jest to konieczne by dostać doge]

z wszystkich komentarzy jakie tutaj napiszecie dzisiaj o 17.00 zaczne segregować 150 osób i o 18.00 dostaniecie swoje doge!

Tak więc do dzieła!

#dogecoin
ECONOMISTE - Kupiłem właśnie 150k dogecoinów przez allegro z racji tego, że nie chce ...

źródło: comment_qOTuNMySNVJyS2vXRnDgCri7ON5ebuq4.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@ECONOMISTE: Blondyneczka wróciła właśnie po pierwszym dniu w szkole w nowym roku do domu :

Mamusiu, Mamusiu (krzyczała od progu).Dzisiaj na matematyce liczyliśmy. Wszystkie dzieci

potrafiły liczyć tylko do czterech, jednak ja policzyłem aż do dziesięciu. Spójrz
  • Odpowiedz
Coś czuję, że to wał. Ale co tam:

Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać

Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.

Kopalnia
  • Odpowiedz
@ECONOMISTE: Pewien misjonarz był z misją humanitarną w Afryce. Któregoś dnia idąc w dżungli zauważył leżącego słonia.

Podszedł i zobaczył że słoń ma w nogę wbity gwóźdź.

Człowiekowi zrobiło się żal zwierzęcia i wyjął mu
  • Odpowiedz
@ECONOMISTE: kawal stary i suchy, ale lepszego nie znalazlem. może sie spodoba:

Panie doktorze mam pewien problem, co noc po zaśnięciu śni mi się krasnoludek. Przychodzi do mojego łóżka, staje przy głowie, tupie nóżką i mówi... "no to co, lejemy?"... no i wtedy ja leje w łóżko.

Niech mi Pan coś poradzi na to, może coś
  • Odpowiedz
@ECONOMISTE: DH1Pq6uqfgE3YKzUMir172u3CFiuCuX62t

odkryłem smutną prawdę o sobie przy tej okazji, że nie śmieję się już z kawałów, no więc desperacki kawał o naszym papieżu

Przychodzi Jan Paweł II do sklepu ogrodniczego

- Poproszę worek ziemi... tej ziemi
  • Odpowiedz