Wpis z mikrobloga

@Budo: ogólnie to współczuję, bo nie wyobrażam sobie poznawać kogoś w UK :c miałam szczęście, że niebieski po 2-3 spotkaniach w PL zechciał ze mną wyjechać na obczyznę. Poznaliśmy się na wykopie, może tu celuj :}?
@Budo: ajjj () nie poddawaj się i nie zamykaj przypadkiem. Tutaj jeszcze bardziej trzeba się wysilić. Jeśli są spoko singielki, to czują się tak samo wyobcowane, a dwie zrezygnowane i zamknięte osoby mają trudniej się poznać. Może jakiś #mirekszukazony wersja brytyjska?
+ teraz przez settlement scheme szukasz albo osób ze statusem, albo rozważasz wyjazd, albo prace zdalne i żonglowanie między krajami - na ile statusy
@Budo: Ja to tak myślałem że jak brakuje kobiet to może trzeba jakiś import z Ukrainy albo Bałkanów zrobić. My z settled status albo obywatelstwem to dla nich jak pana Boga za nogi złapać xD Aż mi się znakomity film z Joanną Trzepiecińską przypomniał w tych klimatach ''Papierowe małżeństwo'', polecam :D
@Budo:oczywiscie. Ponadto jeszcze polishdating.co.uk. nie zrazaj sie. Z mojej perspektywy te dwa portale maja inna mechanike niz Tinder, tacy tez sa tam uzytkownicy raczej szukajacy zwiazku niz ONS czyFWB.