Wpis z mikrobloga

Na spiritboxa jeszcze czekam, ale mam już namiary na miejscówkę - dom pomocy społecznej w Pieczonogach niedaleko Krakowa. Pojadę tam z kumplem, który pracował tam 9 lat i przez te 9 lat zmarło 46 osób. Sam był świadkiem dziwnych zdarzeń, które tam miały miejsce. Przeprowadzę z nim wywiad, jak i z jego kolegami, bo też niejedno tam widzieli. Budynek ma 200 lat i przed założeniem tam DPSu powiesił się listonosz, a potem właściciel sklepu - obydwoje w jednym pomieszczeniu. Później Niemcy rozstrzelali tam żydówkę z dwójką dzieci a ich szczątki są ponoć zakopane gdzieś na terenie dworku w którym jest DPS.
Szykuje się spędzenie tam nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) - tylko ten spiritbox niech dojdzie, wczoraj mieli wysłać to mam nadzieję, że jutro już go będę miał (,) .

Jak przeprowadzę wywiady i pospisuje od znajomuch kilka historii to umieszczę we wpisie razem z kilkoma historiami Mirków, które już mam, więc bądźcie cierpliwi nadawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Mam do odwiedzenia jeszcze jeden dworek, z którego ponoć już dwie ekipy remontowe uciekły. Kumpel się z kilkoma pracownikami zna, więc z nimi też wywiad przeprowadzę. Jeden ponoć jak został tam na chwilę sam w dzień bo reszta pojechała do Mrówki, czy Obi na zakupy to mu cegła obok łba przeleciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

#paranormalnemirkowyznania #duchy #paranormalne
  • 46
  • Odpowiedz
@LubieChleb: wiesz czemu w usa to lapanie duchow jest takie popularne? bo w europie istnieja domy ktore stoja po 1000 lat i przez te 1000 lat ludzie zyli w nich i umierali. I zadnych czarow marow w nich nie doswiadczaja.
  • Odpowiedz
@qusqui21: Tak, a ci którzy na moim tagu się wypowiadają to wszyscy zmyślają ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie znasz wszystkich ludzi, a ci co jednak twierdzą, że te "czary istnieją" to pewnie twoim zdaniem trole i kłamcy, więc po co w ogóle się wypowiadasz na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Tak cię boli, że ktoś ma hobby, którego nie miałbyś ty?
  • Odpowiedz
@LubieChleb: wyswietlilo mi sie na glownej. Nie twierdze ze zmyslaja, tylko wierza w cos co im zmysly ktore sa zawodne powiedzialy. Np tenedencja czlowieka, do widzenia ludzkich twarzy w roznych obiektach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qusqui21: Tak się mówi, że dziwnym trafem takie rzeczy przydarzają się tylko ludziom którzy w to wierzą. I tu widzę to dwojako. Są ludzie którzy tak bardzo chcą doświadczyć czegoś paranormalnego, że w końcu ich mózg kreuje odczucia, głosy, wrażenia (coś jak omdlenia i krzyki podczas niektórych nabożeństw). I jest też pewnie garstka ludzi którzy mogą odczuć coś poza naszymi trzema wymiarami. Jakieś "echo", czy coś w tym stylu. I totalnie
  • Odpowiedz