Wpis z mikrobloga

Jako że plany w pracy mi się nieco pozmieniały pomyślałem, że może pojadę sobie na #polandrock po 2 latach przerwy. Więc sobie poczytałem co i jak... no i odechciało mi się.
Brak wioski Kryszny, zero cienia, zero urozmaicenia w terenie, zakaz wchodzenia do lasu + ogrodzony teren, zakaz wjazdu autem na teren festiwalu. Do tego prysznic już 2 dychy xD No i prawdopodobne skazanie na piwo od sponsora (ciekawe jaka cena). Eeech... szkoda strzępić ryja...
  • 17
@metalowy_pasterz: Haha, miras, dosłownie godzinę temu przeglądałem ich stronę i tylko coraz większe WTF miałem na twarzy xD Najgorzej ten zakaz lasu kiedy dookoła lotniska jest las i święty grall woodstockowiczów czyli jego mać jeziorko dwa kroki obok... Nieno dramat, aż się łezka w oku kręci bo no niema już gdzie się wybrać poza mniejsze altowe festiwale ale też... Gdzie, na jaki?!
@Cozzie: "woodstock się kończy" to już nie są czcze słowa. Wcześniej się zmieniał, ale akceptowalnie. Wiadomo, sponsorzy, zmiana pokoleń, gustów muzycznych, przeszkadzający PiS, itd. A teraz to Owsiak równie dobrze mógłby zrobić biletowaną imprezę, bo tego specyficznego klimatu, widzę, będzie tyle co kot napłakał. Z potężnego i pięknego festiwalu zostanie wydmuszka. Szkoda.
@tajniak13: ale teraz jednak Woodstock zdaje się ewoluować w coś innego. Nie twierdzę, że festiwal zniknie, ale że stanie się bardziej standardowym festiwalem, o ile Owsiak nadal będzie szedł w tę stronę. Wcześniej ludzie narzekali na komerchę, zmianę muzy itd. Jak wspomniałem mnie to jakoś specjalnie nie bolało z kilku powodów. Ale jakieś zamykanie pola, zakaz wjazdu i chyba zatracanie idei... No słabe to. Kostrzyn akurat, moim zdaniem, był lepszy niż
@metalowy_pasterz ale to nie wymysly Owsiaka. Teren lotniska jest ogrodzony i to tylko ten teren wewnątrz ogrodzenia jest wydzierżawiony. Więc nie wiem na jakiej zasadzie ktoś daje #!$%@? o to, ze nie mozna w lesie. Mozna, tylko bedziesz latal do wejscia na teren festiwalu.

Zakaz wjazdu - nie ma miejsca po prostu na auta. To mnie tez boli, ale rozumiem.
@tajniak13: chodzi mi generalnie o coraz częstsze fochy Owsiaka na różnych polach. Z burmistrzem Kostrzyna też jakiś sfochowany się rozstał. Bez słowa dziękuję.
Co do terenu to owszem, wiem, że ogrodzenie to kwestia samego miejsca, ale czy na pewno nie dało rady znaleźć bardziej optymalnej miejscówki?
Może i wybrzydzam, ale jednak coraz więcej punktów, które czyniły tę imprezę zajebistą, jest wykreślanych, więc se ponarzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°
Zawsze na terenie festiwalu było sprzedawane piwo sponsora, ale co przewieziesz ze sobą to twoje ;p


@Orbes: tak, tylko teraz autem nie wjedziesz, więc pole manewru jest ograniczone. Nie jestem też pewien (bo od kilku lat wjeżdżałem samochodem za ASP), czy niebiescy na wejściach nie patrzą, czy nie wnosisz alko. Ponadto, nawet jeśli nie sprawdzają, to mnóstwo ludzi przyjeżdża pociągami. W Kostrzynie można było skoczyć w kilka osób na spacer do
@metalowy_pasterz: Zawsze targałem ze sobą wysokie procenty i nigdy żadnego problemu. Rok temu na tym covidowym robiłem pare kursów samochód -> obóz z kratami browaru i tez totalny luz ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Czaplinku ponoć z dworca na pole jest lekko ponad kilometr, to raz można skoczyć na taki spacer. Do TESCO tez się kawałek szło ;p
@metalowy_pasterz: ja postanowiłem nie jechać po prostu ... Za stary i za wygodny jestem na patelnię .. Kostrzyn był o tyle lepszy ,że całą infrastrukturę mieliśmy u siebie... Kibel , prysznic z worków na drzewie.. wszystko... Za ASP można było odsapnac.. a teraz lipa trochę.. Żary były spoko.. Kostrzyn był idealny ,a teraz już koniec.. po prostu.. ni ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metalowy_pasterz: i tak jade i wiem na 99%, że będą zajebiści ludzie i atmosfera jak trzeba bedzie to po prostu przejde się dłużej do namiotu w lesie xD rok temu też było zajebiście nie rozumiem hejtu na zeszły rok mogli zrobić festiwal na 20k albo nie robić nic przyszło 20k na polu pełno zajebiście bawiących się uśmiechniętych ludzi, pełno dobrych rzeczy się słyszało w trakcie samego wooda (czyte toiki brak kolejek
@Papieska_kremowka: cóż, ja nie ukrywam, że wygoda też u mnie już odgrywa swoją rolę ;) Pociągami się najeździłem, na patelni nagrzałem, a dodatkowo, z racji poważnej kontuzji, spacery są dla mnie dość bolesne.
Ale hejtu na zeszły rok też nie rozumiem. Przecież z racji pandemicznych rządowych obostrzeń inaczej nie dało się tego zrobić...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@metalowy_pasterz: rozumiem patelnia to koszmar własnie to był największy mankament rok temu. Jeszcze nie ogarneliśmy nic nad namiot a jedyną rzeczą na jakiej dało rade spać byl dmuchany materac który się przebił. Codziennie to samo w nocy zimno materac nadmuchany (ratowalismy go taśmą i powietrze schodziło bardzo wolno) idziemy spać około 5 budze się #!$%@? jak zimno jak udało się usnąć to o 7 pobudka w namiocie jest czeska sauna i
gdzie info o zamykaniu pola/zakazie wejścia do lasu?


@Papieska_kremowka: trafiłem właśnie na komentarz z wczoraj na zamkniętej grupie, że "dzisiaj Owsiak mówił w audycji że lasy będą zamknięte".
Cóż, Jurij już chyba myśli intensywnie o emeryturze na Bali i zbiera hajs ;) Toicamp wywalony i prysznic 20 zł, parkowanie campera tylko w RockCampie za tysiaka, a lasy zamknięte żeby czasem ktoś czegoś nie kombinował.
Zaraz wszędzie będą bramki i dokładne trzepanie