Wpis z mikrobloga

Hej Wam wszystkim.
W sypialni górnej śpimy.
W sypialnie dolnej pracujemy 8h dziennie.
Chcielibyśmy mieszkanie wyposażyć w klimatyzację.
Póki co mój pomysł to: jedna klima w sypialni, jedna w drugiej sypialni. Przez co robimy multi split.
Gdzie byście te klimy zrobili, żeby wyszło porządnie? Na których ścianach?
A może multi to przesada i wystarczy w przedpokoju?
Męczy mnie, że będzie multi na dwa urządzania (8k zł z montażem- AUX J-SMART ) a i tak pokój z aneksem zostanie bez klimy.
Wrocław.

#klimatyzacja #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #budownictwo #budujzwykopem
n.....u - Hej Wam wszystkim. 
W sypialni górnej śpimy.
W sypialnie dolnej pracujemy...

źródło: comment_1656401743jEgUXgV8e0T9Fupx7KVhYy.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Tylko weź pod uwagę, że klima jest głośna. Ja u siebie zamontowałem w przedpokoju


@ando83: Moja klima nie jest głośna, a jeszcze ma tryb SLEEP gdzie już w ogóle ledwo co szumi i na takim trybie chodzi w nocy
  • Odpowiedz
@nibiru: Klime montujesz tam gdzie najwięcej spędzasz czasu. W sypialni montowałbym gdybym nie miał co z kasą robić. Na ciepłe dni wystarczy mi wiatrak, jak jest upał to rozkładamy narożnik i śpimy w klimatyzacji bo mam ja w pokoju dziennym
  • Odpowiedz
@Pantegram: w gree mam tryb quiet, ale zawsze zostaje szum powietrza (to jest już kwestia indywidualna), zwróć uwagę że tam jest sypialnia 11m2 czyli będzie wiało po plecach,nogach itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nibiru: aux j-smart to klima ze średniej półki, nie ma co liczyć, że zwykły zestaw będzie kosztować tyle co najtańszy kaisai, już nie mówiąc o multi. Imho 8k za zestaw multi z montażem to dobra cena, ale faktycznie pomyśl, czy nie lepiej wrzucić 3,5kW do salonu (5kW to spora przesada, i nie daj się naciągnąć na przeliczniki mocy od m2). Chłodząc 2 pomieszczenia (salon i gabinet) temperatura w sypialni delikatnie też
  • Odpowiedz
@nibiru: Jak już będziesz przewiercał ścianę to rozeznaj temat rekuperatorów ściennych. Klima tylko chłodzi, a nie wymienia powietrza, a 2os na 11m2 przez 8h wymaga wietrzenia.
  • Odpowiedz