Wpis z mikrobloga

Trzeba być nieźle p-----------m żeby mówić że taka pogoda jest fajna. Przecież to spać nie idzie (°° #z-------------j
#l-------------j
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@buchowo: Jest 37C na zewnątrz. Nie da się wyjść z mieszkania. Gdy wyłączyłem klime na noc to rano miałem w pokoju gdzie były otwarte okna by przewietrzyć 27C.

Tak się żyć nie da. Nawet w pracy biurowej masz określone że najlepszy przedział temperaturowy do pracy to 21-23C xD
  • Odpowiedz
@Trao: Bo starszych ludzi nie stać na klimatyzacje ( ͡° ʖ̯ ͡°) zwierząt itd.

To że ty lubisz jak ci mokro w ciuchach od potu nie znaczy że każdy to lubi. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ja w tym roku postanowiłem pzestac caly czas narzekać na pogode. Przeciez to moze czlowiekowi o-----c jak caly czas zle. Za duzo pada, za zimno, za gorąco, ma malo sniegu, za duzo sniegu. No c--j moze strzelic. A tak to po prostu mam w------e, jaka jest pogoda. Jestem szczesliwym człowiekiem.


@Quesedilla_dostojewski: To współczuję, jeśli nie lubisz żadnej pogody. :D
  • Odpowiedz
Szczupli ludzie nie odczuwają tak wysokich temperatur


@Nester86: Jak najbardziej odczuwają, ta teoria to taka wymówka, żeby prostaki jak @Trao mogły się dowartościować jadąc ludziom. ;)
  • Odpowiedz
@Tymajster:

gdzie ty masz to ciepełko? U mnie jest ponad 30 stopni i jest to żar, który nie pozwala normalnie funkcjonować

U mnie nie przekracza 30 stopni i do tego lekka bryza

To Trójmiasto na ten okres odłącza się od Polski i płynie w kierunku Jakucka? Bo u mnie nie było nawet jednego zimnego dnia w
  • Odpowiedz